EKRE logo 2
4 VÕIMALUST,
KUIDAS EKRET TOETADA.

1. ASTU LIIKMEKS

Kui ka sina pead oluliseks rahvuslikke ja konservatiivseid väärtusi, nagu kodumaa ja eestlus, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond vajab sind, et koos olla tugevad. EKRE liikmeks olemine on auasi ning meie erakonda kuulumisega annad ühiskondliku panuse Eesti arengusse.

Kui oled vähemalt 18-aastane, nõustud erakonna põhikirja ja programmiga ning tahad kaasa rääkida rahvuskonservatiivse poliitika kujundamisel ja elluviimisel, siis oled teretulnud EKRE ridadesse.

ASTU LIIKMEKS

2. TEE ERAKONNALE ANNETUS

Kui jagad rahvuskonservatiivset maailmavaadet, siis palume Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna tegevuse toetamiseks ka sinu abi. Aita muuta meie võitlust eestimeelse ja inimsõbraliku ühiskonna eest võrdsemaks! Oma annetusega toetad EKRE poliitilist tegevust, kaasa arvatud ajalehe Konservatiivide Vaba Sõna väljaandmist. Oleme väga tänulikud iga summa eest!

ERAKONNA KONTO SEB PANGAS:

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE301010002019895003

ERAKONNA KONTO LHV PANGAS:

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE677700771001338916

Annetuse tegemisel lisa selgitusse annetaja EES- ja PEREKONNANIMI ning kindlasti ka ISIKUKOOD. Seadus ei luba erakondadel ilma nime ja isikukoodita annetusi vastu võtta. Suur tänu kõigile annetajatele!

3. AITA LEVITADA MEIE MATERJALE

Selleks võta ühendust oma kodukandi ringkonnaga, mille leiad kontaktide lehelt.

4. TULE VALIMA

Kui sa ei soovi aktiivselt poliitikas osaleda ja erakonnale annetamine ei ole võimalik, aga toetad rahvuskonservatiivset maailmavaadet, siis tule 2019. aasta Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimistel KINDLASTI valima ning anna oma hääl Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kandidaadile. Ainult nii on lootust, et Eesti poliitikas ka tegelikult midagi muutub ja riigis hakatakse ajama eestimeelset poliitikat.

Jälgi meie tegemisi ja seisukohti:
EKRE Facebook www.facebook.com/rahvuspartei

Rahvuskonservatiivide uudisteportaal Uued Uudised: www.uueduudised.ee

vahe

EKRE TÄIELIK VALIMISPROGRAMM JÕUAB PEAGI AVALIKKUSE ETTE

Eesti lipp
Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama