Ringkonnad - mis ja kuidas?

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond moodustatakse paikkondlikul põhimõttel.

Erakonna struktuuri moodustavad ringkonnad, mis moodustatakse analoogselt Riigikogu valimiste ringkondadele. Maakonniti võib moodustada ühendusi.

Ringkonna liikmed võivad luua osakondi valdades või linnaosades. Osakonna loomiseks on vajalik vastavas piirkonnas vähemalt 5 erakonna liikme olemasolu.

Osakond on erakonna väikseim struktuuriüksus.
Ringkonnad registreeritakse Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuses.

PÕHJA-TALLINNA RINGKOND

Põhja-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid. Ringkonna koosolekud toimuvad 5-6 korda aastas Erakonna Tallinna kontoris. Kõige tähtsam koosolek on aasta lõpus, kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 3 korda aastas.

Esimees: Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191
Aseesimees: Urmas Espenberg - urmase1@gmail.com - mobiil 58-14-16-50
Aseesimees: Õnneli Matt - onnelioigusnou@gmail.com - mobiil 55-58-93-44

Juhatuse liikmed:
Toivo Tasa - toivo.tasa@hotmail.com - mobiil 56-23-90-06
Urmas Siemer - urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Riho Rausma - rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Argo Luude - argo.luude@gmail.com - mobiil 50-55-163

OSAKONNAD:

Põhja Tallinna osakond – Kalamaja, Pelgulinn, Pelgurand, Kopli
Esimees: Urmas Siemer – urmas.siemer@baltikagroup.com mobiil 51-31-245
Aseesimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12- 442
Aseesimees: Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191

Kristiine osakond – Kristiine keskuse ümbrus, osa Mustamäe algusest, Lilleküla, Tondi jne.
Esimees:Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632
Aseesimees: Õnneli Matt - onnelioigusnou@gmail.com - mobiil 55-58-93-44

Haabersti osakond- Õismäe, Mustajõe, Kakumäe, Tiskre, Roccal-Mare
Esimees: Toivo Tasa - toivo.tasa@hotmail.com - mobiil 56-23-90-06
Aseesimees: Üllar Soo - yllarsoo@gmail.com - mobiil 56-66-92-08
Aseesimees: Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77

LÄÄNE-TALLINNA RINGKOND

Lääne-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa. Ringkonna koosolekud toimuvad kord kuus kas Erakonna Tallinna kontoris või vabalt valitud kohas Nõmmel. Kõige tähtsam koosolek on kevadel, kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Mustamäe ja Nõmme osakond. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 4 korda aastas.

Esimees: Mart Kallas – kallasmart@hot.ee – mobiil 52-51-577
Aseesimees: Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Juhatuse liikmed:
Kadri Vilba - kadrivilba@gmail.com - mobiil 55-86-008
Karl Juhan Bahovski - karl.juhan.kjb@gmail.com - mobiil 56-88-88-81
Vladimir Viies - viies@neti.ee - mobiil 50-72-623
Ain Pedajas - aininest@gmail.com - mobiil 53-07-20-10

OSAKONNAD:

Mustamäe osakond
Esimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Aseesimees: Margus Hiietamm -hiietamm666@gmailcom - mobiil 56-90-94-88

Nõmme osakond
Esimees: Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Karl Juhan Bahovski - karl.juhan.kjb@gmail.com - mobiil 56-88-88-81

IDA-TALLINNA RINGKOND

Ida-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna linnaosasid. Ringkonna üldkoosolek toimub vähemalt ühe korra aastas. Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad 2-4 korda aastas erakonna Tallinna kontoris, Toompuiestee 4. Kord aastas valitakse ringkonnale uus juhatus ühe aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 2 korda aastas.

Esimees:Kairet Remmak-Grassmann - kairet.grassmann@gmail.com - mobiil 50-78-088
Aseesimees: Urmas Simon – urmassimon@gmail.com - mobiil 56-63-51-11
Aseesimees: Mait Talu – mait.talu@neti.ee - mobiil 50-58-000

Juhatuse liikmed:
Jana Vainola - jana.vainola@gmail.com - mobiil 51-71-534
Kalle Aljas -kalle.aljas@gmail.com - mobiil 55-56-60-11
Juhan Kobin - kobinj@hot.ee - mobiil 56-56-87-96
Karine Siiak - ksiiak@hot.ee - mobiil 56-49-35-56
Riho Nüüd - riho.nd@mail.ee - mobiil 56-55-113
Kalmer Kalaus - kalaus01@gmail.com - mobiil 58-24-82-93
Valdo Helmelaid - helmelaidvaldo@online.ee - mobiil 52-14-767
Harri Kingo - harri.kingo@mail.ee - mobiil 55-24-124
Eno Leies - enoleies@hot.ee - mobiil 53-44-14-57

OSAKONNAD:

Lasnamäe osakond
Esimees: Mait Talu - mait.talu@neti.ee - mobiil 50-58-000
Aseesimees: Kalle Aljas -kalle.aljas@gmail.com - mobiil 55-56-60-11
Aseesimees:Juhan Kobin - kobinj@hot.ee - mobiil 56-56-87-96

Pirita osakond
Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com – mobiil 50-78-088
Aseesimees: Eno Leies - enoleies@hot.ee - mobiil 53-44-14-57

Kesklinna osakond
Esimees:Urmas Simon - urmassimon@gmail.com - mobiil 56-63-51-11
Aseesimees: Veiko-Hartwig Valgepea – veikovalgepea@gmail,com – mobiil 55-12-332
Aseesimees: Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee – mobiil 56-55-113

HARJU- JA RAPLAMAA RINGKOND

Esimees: Siim Pohlak – siim@tre.ee – mobiil 56-236-022
Aseesimees: Rene Kokk – rene@rmeinvest.ee – mobiil 50-40-218 – RAPLAMAA
Aseesimees: Paul Puustusmaa – paul@aa-teenused.ee – mobiil 51-02-564 – HARJUMAA
Juhatuse liikmed:
Henn Põlluaas – hennpolluaas@gmail.com – mobiil 56-51-087
Kai Rimmel - kai.rimmel@hotmail.com - mobiil 50-35-745
Mart Järvik – mart.jarvik@gmail.com – mobiil 50-55-052
Raul Siem - raul.siem@mail.ee - mobiil 51-22-140
Lii Peetsalu - liipeetsalu@hotmail.com - mobiil 53-60-44-32
Rait Verrev – raitverrev@gmail.com - mobiil 52-10-859

OSAKONNAD:

Rae osakond
Esimees: Raul Siem - raul.siem@mail.ee - mobiil 51-22-140
Aseesimees:Meelis Rosenfeld- meelisrosenfeld@hotmail.com - mobiil 51-78-387

Kuusalu osakond
Esimees: Ranno Pool - ranno@mail.com - mobiil 56-49-48-82
Aseesimees: Kenno Põltsam - kennopoltsam@hot.ee - mobiil 58-36-31-45
Aseesimees: Raigo Sivi - estonian2@me.com - mobiil 56-95-56-07

Harku osakond
Esimees: Jaanus Härms - jaanus.harms@gmail.com - mobiil 56-28-51-70
Aseesimees: Kaupo Andreson - kaupo.andreson@mail.ee - mobiil 53-97-15-43

Kehtna osakond
Esimees: Tiit Põldmaa - tiitpoldmaa3@gmail.com - mobiil 58.20-37-94
Aseesimees: Rait Verrev - raitverrev@gmail.com - mobiil 52-10-859

Rapla osakond
Esimees: Rene Kokk - rene@rmeinvest.ee - mobiil 50-40-218

Viimsi osakond
Esimees: Kristel Menning - christal26@hotmail.com - mobiil 52-47-338
Aseesimees: Madis Saretok
Aseesimees: Toivo Urva - urva@neti.ee - mobiil 50-93-073

Kohila osakond
Esimees: Priidu Rõõmus - mobiil 51-32-043
Aseesimees: Lii Peetsalu – liipeetsalu@hotmail.com – mobiil 53-60-44-32

Saue osakond (Saue linn, Saue vald, Nissi vald, Kernu vald)
Esimees: Tõnu Urva - tonuurva@gmail.com - mobiil 56-47-18-44
Aseesimees: Karlo Allmere - karlo.allmere@gmail.com - mobiil 50-83-913

Kiili osakond
Esimees: Marko Kaselo - marko.kaselo@outlook.com - mobiil 55-00-206
Aseesimees: Marika Kaselo - marikakaselo@gmail.com - mobiil 55-54-76-22

Jõelähtme osakond
Esimees: Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745
Aseesimees: Made Varul - parliste@parliste.ee - mobiil 50-60-763
Aseesimees: Tõnu Lauter - lautertonu@mail.ee - mobiil 56-17-46-60

Märjamaa osakond
Esimees: Ülo Olm - ylo@argore.ee - mobiil 50-41-336

Keila osakond
Esimees: Daniel Raissar - Daniel.Raissar@gmail.com - mobiil 56-71-23-56
Aseesimees: Mare Nurmoja- mare.nurmoja@gmail.com - mobiil 56-66-45-51
Aseesimees: Marika Luide- luidemarika@gmail.com - mobiil 53-02-50-83

Saku osakond
Esimees: Enn Schilf - enn.schilf@mail.ee - mobiil 52-68-630
Aseesimees: Sylvia Kägo-Schilf - sylvia.kago@gmail.com - mobiil 53-45-30-34

Kose osakond
Esimees: Siim Pohlak - siim@tre.ee - mobiil 56-23-60-22

Lääne-Harju osakond
Esimees: Andrei Pevgonen - andrei.pevgonen@gmail.com - mobiil 55-53-88-80
Aseesimees: Juhan Idnurm - juhan.idnurm@ttu.ee - mobiil 52-79-398
Aseesimees: Ülle Ossip - ylle.ossip@gmail.com - mobiil 53-45-28-11

LÄÄNEMAA RINGKOND

Esimees: Hardi Rehkalt - hardi11@hot.ee - mobiil 51-58-237
Aseesimees: Helle-Moonika Helme - moonikahelme@gmail.com - mobiil 52-97-505
Aseesimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Juhatuse liikmed:
Martin Judanov - judanovmartin@gmail.com - mobiil 59-19-60-90
Rein Merila - rein.merila@online.ee - mobiil 53-32-57-60
Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 52-69-123
Urmas Sepp - urmassepp64@gmail.com - mobiil 56-47-81-01
Ülle Heinleht - yheinleht@gmail.com - mobiil 51-60-241
Riina Raba - riina.ridala.rr@gmail.com - mobiil - 58-37-85-92

OSAKONNAD:

Hiiumaa osakond
Esimees: Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 52-69-123
Aseesimees: Paap Kõlar - paap@paap.ee - mobiil 50-51-015
Aseesimees: Agnes Pulk- agnes.pulk@gmail.com- mobiil 56-60-14-01

Lääne-Nigula osakond
Esimees: Elvo Leppmaa

Martna osakond
Esimees:

Haapsalu-Ridala osakond
Esimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Juhatuse liikmed:
Jüri Kalamees - firmakalamees@hot.ee - mobiil 50-47-428
Rauno Remmel - remmelrauno@gmail.com - mobiil 55-65-89-22

SAAREMAA RINGKOND

Esimees:Daniel Mereäär - daniel.mereaar@gmail.com - mobiil 53-96-87-95
Aseesimees: Meelis Malk - ef.meelismalk@gmail.com - mobiil 50-21-305
Aseesimees: Rauno Rahnel - rauno.rahnel@online.ee - mobiil 58-00-03-58
Aseesimees: Ardo Vahter - separaator@hot.ee - mobiil 50-17-004
Juhatuse liikmed:
Hindrek Ley - hindrekley@hotmail.com - mobiil 51-52-886
Ilme Mihkelson - ilme.mihkelson@mail.ee - mobiil 55-65-80-70
Jaen Teär - jaen.tear@mail.ee - mobiil 50-90-343
Aarne Toomväli - aarne.toomvali@mail.ee - mobiil 51-68-006

OSAKONNAD:

Kuressaare osakond
Esimees: Rauno Rahnel - rauno.rahnel@online.ee - mobiil 58-00-03-58
Aseesimees: Anita Siimer - anita.siimer@gmail.com - mobiil 50-44-418

Muhu osakond
Esimees: Daniel Mereäär - daniel.mereaar@gmail.com - mobiil 53-96-87-95
Aseesimees: Marko Vimb - muhklane@gmail.com - mobiil 56-99-18-53

Valjala osakond
Esimees: Hindrek Ley - hindrekley@hotmail.com - mobiil 51-52-886
Aseesimees: Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-20-69-41
Aseesimees: Andres Lonks - matotaupa@hot.ee - mobiil 56-64-06-86

Leisi osakond
Esimees: Sven Tehu - tehusv@gmail.com - mobiil 58-06-87-44
Aseesimees: Ardo Vahter - separaator@hot.ee- mobiil 50-17-004

Orissaare osakond
Eesimees: Leo Suurtee - leosuurtee@gmail.com - mobiil 55-26-668
Aseesimees: Ilme Mihkelson - ilme.mihkelson@mail.ee - mobiil 55-65-80-70
Juhatuse liikmed:
Suleima Tikka - suleima.tikka61@gmail.com - mobiil 56-91-01-73
Aime Raik - mobiil 53-54-05-05

JÄRVA- JA VILJANDIMAA RINGKOND

Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil 51-900-902
Aseesimees: Medi Meikar - medi.meikar@gmail.com - mobiil 55-53-58-65
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Juhatuse liikmed:
Jaak Madison - jaak.madison@gmail.com - mobiil 58-17-13-49
Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - mobiil 53-44-99-36
Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Mait Rand - mait.rand@gmail.com - mobiil 56-67-99-00
Ando Tulvik - andotulvik@gmail.com - mobiil 53-44-26-71

OSAKONNAD:

Türi osakond
Esimees: Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Aseesimees: Artur Metsare - kassartur@gmail.ee - mobiil 52-24-058
Juhatuse liikmed:
Elle Kütt - ellekutt49@gmail.com - mobiil 51-28-598
Kaia Mõistlik - kaia.moistlik@hotmail.com - mobiil 50-69-497

Paide osakond
Esimees: Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - 53-44-99-36
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Aseesimees: Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Juhatuse liikmed:
Toomas Uusmaa - sargverepy@gmail.com - mobiil 51-64-085
Andres Kivilaid - andres.kivilaid@orange.fr - mobiil 51-15-680
Andres Krass - andres14920@gmail.com - 56-48-10-46
Kalev Kalmus - kalevkall@hotmail.com - mobiil 56-61-84-19
Mati Ammer - matia825@gmail.com - mobiil 56-57-34-31
Anna Kapp - annakapp@hot.ee - mobiil 53-73-07-77

Viljandi linna osakond
Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil +372 55-51-91-95
Aseesimees: Kalle Kivistik
Juhatuse liikmed:
Riivo Neering
Kalev Lahesalu - kalevlahesalu@online.ee - mobiil - 58-01-69-93
Tuuli Soomets - tuuli.soomets@gmail.com - mobiil - 51-27-802
Eigo Reva - revaracing@gmail.com

Viljandi valla osakond
Esimees: Ando Tulvik - andotulvik@gmail.com - mobiil 53-44-26-71
Aseesimees: Medi Meikar - medi.meikar@gmail.com - mobiil 55-53-58-65
Aseesimees: Ülo Tuvi - ylo.tuvi@mail.ee - mobiil 51-57-103
Juhatuse liikmed:
Leo Aasa - aasatiiu@hot.ee - 52-18-718

Järva valla osakond
Esimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Aseesimees: Anita Homin - lotekas@hotmail.com - mobiil 51-00-080
Juhatuse liikmed:
Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - 50-76-958
Agu Mölter - agumolter@gmail.com - 55-57-44-08
Maire Tõnisson - maire757@hot.ee - mobiil 53-47-56-72

Mulgi valla osakond
Esimees: Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Aseesimees: Olav Renno - olavrenno@hotmail.com - mobiil 53-47-01-62
Aseesimees: Antu Rohtla

Põhja-Sakala osakond
Esimees: Mait Rand - mait.rand@gmail.com - mobiil 56-67-99-00
Juhatuse liikmed:
Ilmar Roosioks - ilmar.roosioks@gmail.com - mobiil 53-42-51-40
Arved Kesa - arved.kesa@hkscan.com - mobiil 51-03-179
Einar Vendelin - einar.vendelin@gmail.com - mobiil 59-03-77-18
Avo Tamm - aeteam@hot.ee - mobiil 51-69-972
Reet Raabe - reetraabe@hot.ee - mobiil 56-77-10-53
Tõnu Tamm - mobiil 52-85-147

PÄRNUMAA RINGKOND

Pärnumaa ringkonna kontor asub Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio ruumides). Kontor on avatud tööpäevadel kell 10:00-18:00, tel: +372 44 29 020, e-mail: ekreparnu@gmail.com.
Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad kuus korra kontoris. Juhatuse koosolek on avatud EKRE liikmetele.
Ringkonna üldkoosolekud toimuvad kord kvartalis Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio). Sellest teatatakse maili teel, ajalehes Pärnu Postimees ja sõnumitega mobiiltelefonile.
Üldkoosolekud on avatud ja osaleda võivad ka mitteliikmed.

Esimees: Helle Kullerkupp - kullerkupphelle@gmail.com - mobiil +372 51-43-325
Aseesimees: Heldur Paulson - heldur.paulson@gmail.com - mobiil +372 56-210-744
Juhatuse liikmed:
Edmond Penu - plazakl@hot.ee - mobiil 55-43-468
Kaidi Suviste - kaidi.suviste@gmail.com - mobiil 56-61-55-37
Siimo Lopsik - siimo@hot.ee - mobiil 52-88-328
Margus Kukk - makuabi@gmail.com - mobiil 52-02-775
Ants Ojasoo - punsu70@hotmail.com - mobiil 51-66-408
Agnes Pulk - agnes.pulk@gmail.com - mobiil 56-60-14-01
Arvi Karotam - arvi.karotam@gmail.com - mobiil 50-14-914
Henn Saar - saarhenn@gmail.com - mobiil 55-68-59-20
Reet Sai - reet.sai@ptg.ee - mobiil 53-48-41-21
Valdis Soobik - v.soobik@gmail.com - mobiil 51-94-77-36
Lenno Pärnjõe - lennoparnjoe@gmail.com

OSAKONNAD:

Audru osakond
Esimees: Taimi Rapp - taymy32@hot.ee - mobiil 53-47-93-05

Saarde osakond
Esimees: Margus Kukk - makuabi@gmail.com - mobiil 52-02-775

Tori valla osakond
Esimees: Johannes Mets - johannes.mets@mail.ee - mobiil 58-86-55-33

Häädemeeste osakond
Esimees: Reet Sai - saireet3@gmail.com - mobiil 53-48-41-21

Põhja-Pärnumaa osakond
Esimees: Jaanis Kuusemäe - muzxanunzsik@hot.ee - mobiil 53-48-00-79

Lääneranna osakond
Esimees: Viktor Kruuse - victor.kruuse@mail.ee - mobiil 58-22-50-64

Pärnu linnavolikogus
Imre Baumann
Helle Kullerkupp
Heldur Paulson
Edmond Penu
Siimo Lopsik

Tori valla volikogus
Mihkel Kalamees

Häädemeeste valla volikogus
Henn Saar

Saarde valla volikogus
Margus Kukk

TARTU LINN

Tartu ringkonna kontor asub Lai tn 6.
Esimees: Merle Kivest - merlekivest@hotmail.com - mobiil 56-64-35-50
Aseesimees: Silver Kuusik - silverkuusik1983@gmail.com - mobiil 52-48-456
Aseesimees: Jaak Valge - jaakvalge@me.com - mobiil 50-88-727
Juhatuse liikmed:
Indrek Hirv - indrekhirv@yahoo.com - mobiil - 51-94-27-84
Fedor Stomakhin - fedor.stomakhin@gmail.com - mobiil - 53-99-05-76
Ruuben Kaalep - ruuben.kaalep@gmail.com - mobiil - 53-88-76-62
Mati Rebane - matirebane@hot.ee- mobiil - 50-24-708
Ülo Naaber - ailijaylo@gmail.com - mobiil - 56-49-21-39
Sven Ilves- svenolux@gmail.com - mobiil - 55-68-85-93
Kalver Künnapuu- kalver.kunnapuu@gmail.com - mobiil - 52-16-832
Mati Sepp- mati.sepp.002@mail.ee - mobiil - 53-93-69-91

TARTU- JA JÕGEVAMAA RINGKOND

Esimees: Kert Kingo - kert.kingo@gmail.com - mobiil 55-65-67-67
Aseesimees: Virgo Kurist - virgo.kurist@gmail.com - mobiil 55-18-069
Aseesimees: Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Juhatuse liikmed:
Meelis Padar - mpadar13@gmail.com - mobiil 51-85-310
Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu40@gmail.com - mobiil 50-58-385
Aivar Õun - aivaroun@hot.ee - mobiil 56-60-85-48
Karit Tikkerber - karit.tikkerber@gmail.com - mobiil 58-15-27-15
Kaie Poolakess - kaie.poolakess@gmail.com - mobiil 52-46-711
Arlo Säälik - arlo.saalik@gmail.com - mobiil 57-85-76-17
Küllo Kingo - kyllo@vekmont.ee - mobiil 52-79-813
Enn Kivi - ennkivi6@gmail.com - mobiil 52-21-723
Ülo Must - ylomust@hot.ee - mobiil 56-22-28-04
Toomas Liivak - toomasliivak23@gmail.com - mobiil 51-26-033

OSAKONNAD:

Jõgeva osakond
Esimees: Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu40@gmail.com - mobiil 50-58-385
Aseesimees: Enn Kivi - ennkivi6@gmail.com - mobiil 52-21-723
Juhatuse liikmed:
Heino Ilves - mobiil 51-74-973
Ülo Pius - ylopius@gmail.com - mobiil 58-05-16-81
Sirje Metsand

Põltsamaa osakond
Esimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees: Arvo Ardam
Aseesimees: Karit Tikkerber - karit.tikkerber@gmail.com - mobiil 58-15-27-15
Juhatuse liikmed:
Nele Kaev - nelekaev@gmail.com - mobiil 58-17-46-46
Eda Kasar - eda.kasar@mail.ee

Mustvee osakond
Esimees: Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Aseesimees: Taivo Kruusaauk - ovi@hot.ee - mobiil 55-51-99-58
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658

Elva osakond
Esimees: Aivar Õun - aivaroun@hot.ee - mobiil 56-60-85-48
Aseesimees: Tõnis Hermann - tonis.hermann@mail.ee - mobiil 52-50-054
Juhatuse liikmed:
Imbi Vainer
Ants Prüüs
Leili Tull - leilitu@hot.ee - mobiil 55-97-00-17

Kambja osakond
Esimees: Kuldar Lepik - kuldar@hekumen.ee - mobiil 56-57-38-33
Aseesimees: Anterro Ahonen - anterro.ahonen@gmail.com - mobiil 58-98-58-98
Juhatuse liikmed:
Virgo Kurist - virgo.kurist@gmail.com - mobiil 55-18-069
Meelis Padar -mpadar13@gmail.com - mobiil 51-85-310
Urmas Kink - urmaskink@hot.ee - mobiil 50-97-418

Tartu valla osakond
Esimees:Arvi Lossmann - arvi.lossmann@gmail.com- mobiil 50-20-011
Aseesimees: Küllo Kingo - kyllo@vekmont.ee - mobiil 52-79-813
Juhatuse liikmed:
Mareh Kalda- mareh.kalda@mail.ee - mobiil 50-35-608
Elina Visk - raamatupidaja123@gmail.com - mobiil 52-81-838
Rein Pihlar - rein@sulemees.ee - mobiil 51-27-387

Kodavere osakond
Esimees: Ülo Must - ylomust@hot.ee- mobiil 56-22-28-04
Aseesimees: Malle Pärn - malleparn1@gmail.com
Juhatuse liikmed:
Karl Mangusson
Matti Siim - mobiil 53-41-01-52

Kastre osakond
Esimees: Ingrid-Ly Kiisa - ingly.kiisa@gmail.com - mobiil 51-91-74-18
Aseesimees: Ülle Kulla - ulle. kulla@gmail.com - mobiil 55-68-50-77
Aseesimees: Raimo Kaldma - mobiil 58-24-64-42
Juhatuse liikmed:
Liina-Monika Kaldma - lintsik@hot.ee - mobiil 52-80-655
Tiina Tihamets - tiinake51@hot.ee - mobiil 55-66-22-55

VÕRU, - PÕLVA - JA VALGAMAA RINGKOND

Esimees: Lilia Simmul  - lilia.simmul@gmail.com - mobiil 56-47-19-06
Aseesimees: Andres Punt - andrespunt@hot.ee - mobiil 53-87-74-44
Aseesimees: Meelis Aianurm - meelis.aianurm@gmail.com - mobiil 51-12-959

Juhatuse liikmed:
Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280
Merry Aart - merryaart@gmail.com - mobiil 50-93-378
Andres Tobreluts - andres.tobreluts@gmail.com - mobiil 53-78-31-84
Tiit Kala - tiit.kala1@gmail.com - mobiil 50-91-932
Rein Nikitin- rein.nikitin@mail.ee - mobiil 56-60-53-63
Uno Kaskpeit - uno.kaskpeit@gmail.com - mobiil 50-43-343
Helen Rebane - helenrebane1@gmail.com - mobiil 53-87-66-60
Helje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331
Tõnu Reinup - tonureinup@mail.ee - mobiil 50-52-427

OSAKONNAD:

Põlva valla osakond
Esimees: Paavo Järg - paavojarg@gmail.com - mobiil 52-31-921
Aseesimees: Ülle Jens - jensiylle@hot.ee - mobiil 55-69-44-40
Juhatuse liikmed:
Tauno Talivee - taunotalivee@gmail.com - mobiil 52-86-594
Ülle Kangro - ullekangro63@hot.ee - mobiil 51-94-52-85
Elvo Sepp - smith40@hot.ee - mobiil 52-18-521

Põlva valla piirkondade juhid:
Ahja: Aimar Parts - aimarparts@gmail.com - mobiil 51-58-903

Mooste: Kalju Paalman - mobiil 51-57-025

Vastse-Kuuste: Gaius Gil - gaius.gil@gmail.com - mobiil 56-58-125

Laheda: Ülle Kangro - ullekangro@gmail.com - mobiil 51-94-52-85

Võru linna osakond
Esimees: Kalmar Luisk- kalmar.luisk@gmail.com - mobiil 56-75-25-48
Aseesimees: Kati Taaber - katitaaber@gmail.com - mobiil 50-44-488
Aseesimees: Marek Kuhlberg - marek.kuhlberg@gmail.com - mobiil 56-26-35-50

Antsla osakond
Esimees: Jaanus Tammet - jaanus.tammet@gmail.com - mobiil 56-45-96-34
Aseesimees: Tiiu Kasak - kasaktiiu2@hot.ee - mobiil 53-73-38-25

Rõuge osakond
Esimees: Ingvar Laagemann - rootsikuningas@gmail.com - mobiil 56-60-64-25
Aseesimees: Ott Tulviste - otttulviste@hot.ee - mobiil 53-40-29-51
Aseesimees: Margus Sikk - sikktern@hot.ee - mobiil 56-64-71-67

Räpina osakond
Esimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Juhatuse liikmed:
Madis Orro - mobiil 53-62-01-19
Hele Pilv - heleplv@hot.ee - mobiil 58-13-17-42
Kairi Kivilo-Aust - kairi.kivilo.1977@gmail.com - mobiil 51-99-08-59

Kanepi osakond
Esimees: Indrek Ispert - indrek.ispert@gmail.com - mobiil 56-97-49-73

Setomaa osakond
Esimees: Lembit Lassik - lembit697@hot.ee - mobiil 52-42-697
Aseesimees: Aivar Adari - aivar.adari@mail.ee - mobiil 53-49-33-38
Aseesimees: Rein Nikitin - rein.nikitin@mail.ee - mobiil 56-60-53-63

Tõrva osakond
Esimees: Allan Ilisson - allan.ilison@mail.ee - mobiil 52-90-955
Aseesimees: Kaire Mõttus - kaire.mottus@mail.ee - mobiil 56-87-33-54
Aseesimees: Helje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331

Räpina ja Setomaa ühendus
Esimees: Aivar Adari - aivar.adari@mail.ee - mobiil 53-49-33-38
Aseesimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277

Võru valla osakond
Esimees:Andres Tobreluts - andres.tobreluts@gmail.com - mobiil 53-78-31-84
Aseesimees: Valentina Raudnõmm - mobiil 57-81-26-10
Aseesimees: Andres Punt - andrespunt@hot.33 - mobiil 53-87-74-44

Võru valla piirkondade juhid:
Vastseliina: Helgi Kuusik - helgi.kuusik@gmail.com - mobiil 55-52-33-22

Kasaritsa, Puiga, Kose: Valentina Raudnõmm - mobiil 51-17-610

Lasva: Andres Tobreluts - andres.tobreluts@gmail.com - mobiil 53-78-31-84

Navi, Parksepa, Väimela: Talvi Onno - mobiil 55-51-85-27 ja Andres Punt - andrespunt@hot.ee - mobiil 53-87-74-44

Orava: Meelis Aianurm - meelis.aianurm@gmail.com - mobiil 51-12-959

Otepää osakond
Esimees: Tiia Võttin - tiia@otepaaohutuks.eu - mobiil 55-65-78-34
Juhatuse liikmed:
Pukas - Mango Frantz - mangofranz@mail.ee - mobiil 56-97-15-78
Sangastes - Valdo Karavin - valdokaravin@gmail.com - mobiil 52-97-15-78

Valga valla osakond
Esimees: Tõnu Reinup - tonureinup@mail.ee - mobiil 50-52-427
Aseesimees: Klaus Arnenson - klaus.klaus02@gmail.com - mobiil 52-12-569
Aseesimees: Kati Kmito - katikmit@gmail.com - mobiil 51-94-50-94

LÄÄNE-VIRUMAA RINGKOND

Lääne-Virumaa ringkonna kontor asub Rakveres, aadressil Tallinna tn 12, III korrus, ruum 305

Esimees: Anti Poolamets - anti.poolamets@gmail.com - mobiil 56-914-374
Juhatuse liikmed:
Aigar Põder - aigarp@hot.ee - mobiil 53-420-047
Leo Bergström - leobergstrom63@gmail.com - mobiil 56-64-40-55
Helle Lemberg - mobiil 50-16-883
Sven Arukaev - sven@metsven.eu - mobiil 58-11-20-30

OSAKONNAD:

Rakvere linna osakond
Esimees:Marti Kuusik - mkuusik@gmail.com - mobiil 51-53-162
Aseesimees: Karmen Heinaru - karmen.heinaru@mail.ee

Vinni valla osakond
Esimees: Evelin Poolamets - evelin@artdessert.ee - mobiil 56-62-91-12
Juhatuse liikmed: Kalno Vaarmets - kalno.vaarmets@mail.ee - mobiil 52-01-163
Marko Kask - marko.kask.002@mail.ee

Haljala valla osakond
Esimees: Leo Bergström - leobergstrom@gmail.com - mobiil 56-64-40-55
Juhatuse liikmed:
Pille Bergström - pilletalzi@gmail.com - mobiil 52-23-653
Elisabeth Orgmets - elisabeth.orgmets@mail.ee - mobiil 59-07-52-66

Tapa osakond
Esimees:Aigar Põder - aigarp@hot.ee - mobiil 53-420-047
Juhatuse liikmed: Rita Kaljus - rita.kaljus@gmail.com - mobiil 52-00-086
Aita Erik - aitaerik@hot.ee- mobiil 56-20-74-53

Kadrina osakond
Esimees:Siim Umerov
Aseesimees: Tanel Tarkmees - ttarkmees@gmail.com - mobiil 55-30-701

IDA-VIRUMAA RINGKOND

Esimees:Annika Hiiemäe - idaviru.ekre@gmail.com - mobiil 55-94-66-05

Aseesimees: Kalev Prits
Aseesimees: Riho Breivel
Juhatuse liikmed:
Arvo Aller
Tiit Raud - tiitra@hotmail.com
Jüri Riistan - jyririistan@gmail.com

SOOME OSAKOND

Soome osakonna e-mail: ekre.soome@ekre.ee
Esimees: Rudolf Jeeser - estbioheat@gmail.com
Aseesimees:Merliin Grauberg - grauberg.merliin@gmail.com
Juhatuse liikmed:
Jan Arens - janarens@hot.ee
Renee Riisenberg - renee.riisenberg@gmail.com
Kersti Tepp - teppkersti@gmail.com
Arvi Norman - arvinormann@gmail.com

ROOTSI OSAKOND

Esimees:
Indrek Tiik - tiikindrek@gmail.com, tel +372-53-00-21-10
Aseesimehed:
Evelyn Raig - evelyn.raig@mail.ee, tel +46-73-89-46-229
Aare Laas - aarelokalaas@gmail.com, tel +46-73-95-76-663
Juhatuse liikmed:
Andi Hallikäär - vant007@hot.ee , tel +46-73-70-79-647
Ene Ivandi - ene.ivandi@gmail.com, tel +46-73-98-01-227

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama