Ringkonnad - mis ja kuidas?

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond moodustatakse paikkondlikul põhimõttel.

Erakonna struktuuri moodustavad ringkonnad, mis moodustatakse analoogselt Riigikogu valimiste ringkondadele. Maakonniti võib moodustada ühendusi.

Ringkonna liikmed võivad luua osakondi valdades või linnaosades. Osakonna loomiseks on vajalik vastavas piirkonnas vähemalt 5 erakonna liikme olemasolu.

Osakond on erakonna väikseim struktuuriüksus.
Ringkonnad registreeritakse Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuses.

PÕHJA-TALLINNA RINGKOND

Põhja-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid. Ringkonna koosolekud toimuvad 5-6 korda aastas Erakonna Tallinna kontoris. Kõige tähtsam koosolek on aasta lõpus, kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 3 korda aastas.

Esimees: Urmas Espenberg – urmase1@gmail.com - mobiil 58-141-650
Aseesimees: Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Aseesimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Juhatuse liikmed:
Jüri Hammer - wanavares@gmail.com - mobiil 56-25-91-70
Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191
Urmas Reitelmann - urmasreitelmann@gmail.com - mobiil 50-14-562
Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

OSAKONNAD:

Põhja Tallinna osakond – Kalamaja, Pelgulinn, Pelgurand, Kopli
Esimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Aseesimees: Urmas Siemer – urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Aseesimees: Margo Merisaar - margo.merisaar@gmail.com - mobiil 50-39-879
Aseesimees: Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191

Kristiine osakond – Kristiine keskuse ümbrus, osa Mustamäe algusest, Lilleküla, Tondi jne.
Esimees: Jüri Hammer - wanawares@gmail.com - mobiil 56-25-91-70
Aseesimees: Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

Haabersti osakond- Õismäe, Mustajõe, Kakumäe, Tiskre, Roccal-Mare
Esimees: Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Aseesimees: Üllar Soo - yllarsoo@gmail.com - mobiil 56-66-92-08
Aseesimees: Külli Remsu - mobiil 53-57-55-03

LÄÄNE-TALLINNA RINGKOND

Lääne-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa. Ringkonna koosolekud toimuvad kord kuus kas Erakonna Tallinna kontoris või vabalt valitud kohas Nõmmel. Kõige tähtsam koosolek on kevadel, kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Mustamäe ja Nõmme osakond. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 4 korda aastas.

Esimees: Wesse Allik – wesse.allik@hotmail.com – mobiil 55-627-396
Aseesimees:Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Juhatuse liikmed:
Hendrika Näägo – hendrika.naago@hotmail.com – mobiil 58-360-079
Kadri Vilba - kadrivilba@gmail.com - mobiil 55-86-008
Annela Lani - annela.lani@gmail.com - mobiil 52-42-296
Raivo Põhjakivi - raivo@tostukikeskus.ee - mobiil 50-72-343

OSAKONNAD:

Mustamäe osakond
Esimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Aseesimees: Piret Smagar - piret.smagar@gmail.com - mobiil 51-74-073

Nõmme osakond
Esimees: Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Hendrika Näägo - hendrika.naago@hotmail.com - mobiil 58-360-079

IDA-TALLINNA RINGKOND

Ida-Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna linnaosasid. Ringkonna üldkoosolek toimub vähemalt ühe korra aastas. Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad 2-4 korda aastas erakonna Tallinna kontoris, Toompuiestee 4. Kord aastas valitakse ringkonnale uus juhatus ühe aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 2 korda aastas.

Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com - mobiil 50-78-088
Aseesimees: Mait Talu - mait.talu@neti.ee – mobiil 50-58-000
Aseesimees: Veiko Hartwig Valgepea - veikovalgepea@gmail,com - mobiil 55-12-332

Juhatuse liikmed:
Jaak Madison- jaak.madison@riigikogu.ee – mobiil 58-17-13-49
Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee – mobiil 56-55-113
Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Aat Purje - aatpurje1@gmail.com - 53-31-32-13
Kersti Kracht - kerstikracht@gmail.com - mobiil 50-17-449
Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Jana Vainola - jana.vainola@gmail.com - mobiil 51-71-534
Eeri Luik – luik.eeri@hotmail.com – mobiil 58-11-26-99

OSAKONNAD:

Lasnamäe osakond
Esimees: Juhan Kobin - kobinj@hot.ee - mobiil 56-56-87-96
Aseesimees: Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Aseesimees: Taavi Lepiko - taavi.lepiko@gmail.com – mobiil 53-04-29-93

Juhatuse liikmed:
Kersti Kracht - kerstikracht@gmail.com - mobiil 50-17-449
Kalle Aljas - kalle.aljas@gmail.com - mobiil 55-56-60-11
Kenno Remmel - kenno.remmel@gmail.com - mobiil 53-49-20-98
Andres Look - bpmichelle69@gmail.com - mobiil 56-82-20-25

Pirita osakond
Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com – mobiil 50-78-088
Aseesimees: Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Aseesimees: Aat Purje - aatpurje1@gmail.com - 53-31-32-13

Kesklinna osakond
Esimehe kohusetäitja:Veiko Hartwig Valgepea - veikovalgepea@gmail,com - mobiil 55-12-332
Aseesimees: Mait Talu – mait.talu@neti.ee – mobiil 50-58-000
Aseesimees: Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee – mobiil 56-55-113

HARJU- JA RAPLAMAA RINGKOND

Esimees: Siim Pohlak – siim@tre.ee – mobiil 56-236-022
Aseesimees: Rene Kokk – rene@rmeinvest.ee – mobiil 50-40-218 – RAPLAMAA
Aseesimees: Paul Puustusmaa – paul@aa-teenused.ee – mobiil 51-02-564 – HARJUMAA
Juhatuse liikmed:
Henn Põlluaas – hennpolluaas@gmail.com – mobiil 56-51-087 HARJUMAA
Kai Rimmel - kai.rimmel@hotmail.com - mobiil 50-35-745 HARJUMAA
Ranno Pool – ranno@mail.com - mobiil 56-49-48-82 HARJUMAA
Mart Järvik – mart@jarvakandi.ee – mobiil 50-55-052 RAPLAMAA
Raili Kabral – railikabral@gmail.com – mobiil 52-10-849 RAPLAMAA
Klemet Ekart - klemet.ekart@gmail.com - mobiil 58-45-19-52 RAPLAMAA

OSAKONNAD:

Rae osakond
Esimees: Meelis Rosenfeld- meelisrosenfeld@hotmail.com - mobiil 53-44-22-62
Aseesimees: Raul Siem - raul.siem@mail.ee - mobiil 51-22-140

Kuusalu osakond
Esimees: Ranno Pool - ranno@mail.com - mobiil 56-49-48-82
Aseesimees: Maila Kalais - maila83@mail.com - mobiil 53-81-92-97

Harku osakond
Esimees: Jaanus Härms - jaanus.harms@gmail.com - mobiil 56-28-51-70
Aseesimees: Kaupo Andreson - kaupo.andreson@mail.ee - mobiil 53-97-15-43

Kehtna osakond
Esimees: Raili Kabral - railikabral@gmail.com - mobiil 52-10-849
Aseesimees: Rait Verrev - raitverrev@gmail.com - mobiil 52-10-859
Aseesimees: Mart Järvik - mart@jarvakandi.ee - mobiil 52-15-618

Rapla osakond
Esimees: Rene Kokk - rene@rmeinvest.ee - mobiil 50-40-218

Viimsi osakond
Esimees: Kristel Menning - christal26@hotmail.com - mobiil 52-47-338
Aseesimees: Toivo Urva - urva@neti.ee - mobiil 50-93-073
Aseesimees: Roland Osa

Kohila osakond
Esimees: Priidu Rõõmus - mobiil 51-32-043
Aseesimees: Remi Sebastian Kits – remi.sebastian.kits@gmail.com – mobiil 56-11- 14-57

Saue osakond (Saue linn, Saue vald, Nissi vald, Kernu vald)
Esimees: Peeter Krall - krall@hot.ee - mobiil 52-18-467
Aseesimees: Karlo Allmere - karlo.allmere@gmail.com - mobiil 50-83-913
Aseesimees: Priit Ümarik - priit.ymarik@gmail.com - mobiil 50-27-630

Kiili osakond
Esimees: Marko Kaselo - marko.kaselo@outlook.com - mobiil 55-00-206
Aseesimees: Sten-Martin Kaselo - sten1700@gmail.com - mobiil 56-91-12-01

Jõelähtme osakond
Esimees: Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745

Märjamaa osakond
Esimees: Ülo Olm - ylo@argore.ee - mobiil 50-41-336

Keila osakond
Esimees: Tõnu Kaur - kaurt@hotmail.com - mobiil 51-36-120
Aseesimees: Mare Nurmoja- mare.nurmoja@gmail.com - mobiil 56-66-45-51

Saku osakond
Esimees: Heino Lõiveke - heino.loiveke@etki.ee - mobiil 51-01-830
Aseesimees: Enn Schilf - enn.schilf@mail.ee - mobiil 52-68-630

Kose osakond
Esimees: Siim Pohlak - siim@tre.ee - mobiil 56-23-60-22

LÄÄNEMAA RINGKOND

Esimees: Hardi Rehkalt - hardi11@hot.ee - mobiil 51-58-237
Aseesimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Aseesimees: Helle-Moonika Helme - moonikahelme@gmail.com - mobiil 52-97-505
Juhatuse liikmed:
Ille Palusalu- illepalusalu@gmail.com - mobiil 58-05-68-02
Martin Judanov - judanovmartin@gmail.com - mobiil 59-19-60-90
Rein Merila - rein.merila@just.ee - mobiil 53-32-57-60
Agnes Pulk - agnes.pulk@gmail.com - mobiil 56-60-14-01
Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 52-69-123
Ülle Heinleht - yheinleht@gmail.com - mobiil 51-60-241

OSAKONNAD:

Hiiumaa osakond
Esimees: Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 52-69-123
Aseesimees: Paap Kõlar - paap@paap.ee - mobiil 50-51-015
Aseesimees: Agnes Pulk- agnes.pulk@gmail.com- mobiil 56-60-14-01

Lääne-Nigula osakond
Esimees: Elvo Leppmaa

Martna osakond
Esimees:

Haapsalu-Ridala osakond
Esimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Juhatuse liikmed:
Ille Palusalu - illepalusalu@gmail.com - mobiil 58-056-802
Ville Jakobson - ville.jakobson@gmail.com - mobiil 53-423-572
Jüri Kalamees - firmakalamees@hot.ee - mobiil 50-47-428

SAAREMAA RINGKOND

Esimees: Aarne Toomväli - aarne.toomvali@mail.ee - mobiil 51-68-006
Aseesimees: Meelis Malk - ef.meelismalk@gmail.com - mobiil 50-21-305
Aseesimees: Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67
Juhatuse liikmed:
Daniel Mereäär - daniel.mereaar@gmail.com - mobiil 53-96-87-95
Hindrek Ley - hindrekley@hotmail.com - mobiil 51-52-886
Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62
Mart Saarso - saarso@hotmail.com - mobiil 51-15-566
Jaen Teär - jaen.tear@mail.ee - mobiil 50-90-343

OSAKONNAD:

Kuressaare osakond
Esimees: Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67
Aseesimees: Mart Saarso - saarso@hotmail.com - mobiil 51-15-566
Aseesimees: Merike Raaperi - mpkotkas@gmail.com - mobiil 52-60-056

Muhu osakond
Esimees: Daniel Mereäär - muhusailor@hotmail.com - mobiil 53-96-87-95

Valjala osakond
Esimees: Hindrek Ley - hindrekley@hotmail.com - mobiil 51-52-886
Aseesimees: Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-20-69-41

Leisi osakond
Esimees: Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62
Aseesimees: Vaiko Kull - kullvaiko@gmail.com - mobiil 51-45-256
Aseesimees: Leo Suurtee - leosuurtee@gmail.com - mobiil 55-26-668

JÄRVA- JA VILJANDIMAA RINGKOND

Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil 51-900-902
Aseesimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Juhatuse liikmed:
Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - mobiil 53-44-99-36
Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil 55-51-91-95
Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Marek Kask - marekkask@gmail.com - mobiil 53-02-59-75
Heli Koit - heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Valmar Haava
Ando Tulvik - mobiil 53-44-26-71


OSAKONNAD:

Türi osakond
Esimees: Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Aseesimees: Heli Koit- heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Juhatuse liikmed:
Elle Kütt - ellekutt49@gmail.com - mobiil 51-28-598
Mait Metsare - tulevikumets@gmail.com - mobiil 51-48-576
Artur Metsare - kassartur@gmail.ee - mobiil 52-24-058

Paide osakond
Esimees: Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - 53-44-99-36
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Aseesimees: Andres Piibeleht - andres@paidelan.ee- mobiil 55-81-798
Juhatuse liikmed:
Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Toomas Uusmaa - sargverepy@gmail.com - mobiil 51-64-085
Jan Song -
Kalev Kalmus - kalevkall@hotmail.com - mobiil 56-61-84-19
Mati Ammer - matia825@gmail.com - mobiil 56-57-34-31
Anna Kapp - annakapp@hot.ee - mobiil 53-73-07-77

Viljandi linna osakond
Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil +372 55-51-91-95


Järva valla osakond
Esimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Aseesimees: Marek Kask - marekkask@gmail.com - mobiil 53-02-59-75
Juhatuse liikmed:
Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - 50-76-958
Anita Homin - lotekas@hotmail.com - 51-00-080
Mati Labidas - matilabidas1943@gmail.com - 53-49-31-41

Mulgi valla osakond
Esimees: Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Aseesimees: Olav Renno - olavrenno@hotmail.com - mobiil 53-47-01-62
Aseesimees: Maimu Pruli - mobiil 56-65-71-69
Juhatuse liige:
Hevel Sarv - hevel.sarv@gmail.com - 56-63-58-47

PÄRNUMAA RINGKOND

Pärnumaa ringkonna kontor asub Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio ruumides). Kontor on avatud tööpäevadel kell 10:00-18:00, tel: +372 44 29 020, e-mail: ekreparnu@gmail.com.
Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad kuus korra kontoris. Juhatuse koosolek on avatud EKRE liikmetele.
Ringkonna üldkoosolekud toimuvad kord kvartalis Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio). Sellest teatatakse maili teel, ajalehes Pärnu Postimees ja sõnumitega mobiiltelefonile.
Üldkoosolekud on avatud ja osaleda võivad ka mitteliikmed.

Esimees: Helle Kullerkupp - kullerkupphelle@gmail.com - mobiil +372 51-43-325
Aseesimees: Heldur Paulson - heldur.paulson@gmail.com - mobiil +372 56-210-744
Juhatuse liikmed:
Edmond Penu - plazakl@hot.ee - mobiil 55-43-468
Käde Kalamees - kade.kalamees@gmail.com - mobiil 5020858
Siimo Lopsik - siimo@hot.ee - mobiil 52-88-328
Robert Kiviselg - robert.kiviselg@gmail.com - mobiil 56-45-155
Margus Kukk - makuabi@gmail.com - mobiil 52-02-775
Mihkel Kalamees - mihkel.kalamees@gmail.com
Maia Penu - maiamelker@gmail.com - mobiil 53-40-16-787
Peeter Õunapuu - ounapuu.peeter224@gmail.com - mobiil 55-96-80-13
Heiki Merirand - heikimerirand@hot.ee - mobiil 55-62-95-32
Reet Sai - reet.sai@ptg.ee - mobiil 53-48-41-21
Anne Talv - tene22@hot.ee - mobiil 5169773

OSAKONNAD:

Audru-Tõstamaa-Paikuse osakond
Esimees: Maia Penu - maiamelker@gmail.com - mobiil 53-40-16-787
Aseesimees: Siim Saareoja - siimsaareoja@gmail.com - mobiil 55-75-751

Saarde osakond
Esimees: Margus Kukk - makuabi@gmail.com - mobiil 52-02-775

Sauga osakond
Esimees: Mihkel Kalamees - mihkel.kalamees@gmail.com

Sindi osakond
Esimees: Johannes Mets - johannes.mets@mail.ee - mobiil 58-86-55-33

Tahkuranna osakond
Esimees: Henn Saar - mobiil 55-68-59-20

TARTU LINN

Tartu ringkonna kontor asub Lai tn 6. Kontor on avatud kolmapäeviti kella 16:00 -19:00

Esimees: Indrek Särg - indreksarg@gmail.com - telefon 512 1190
Aseesimees: Ruuben Kaalep - ruuben.kaalep@gmail.com - telefon 5388 7662
Aseesimees: Kaja Tarto - kajatarto@gmail.com - telefon 5343 2729
Juhatuse liikmed:
Mareh Kalda - mareh.kalda@zeppelin.ee - telefon 503 5608
Kalver Künnapuu - kalver.kunnapuu@gmail.com - telefon 521 6832
Merike Lumi - aadelhein@gmail.com - telefon 522 3697
Lenno Pärnjõe - lennoparnjoe@gmail.com - telefon 5902 0648
Jaan Willem Sibul - jaanwillem@gmail.com - telefon 5558 4717
Aare Tamm - tammaare@gmail.com - telefon 5645 5390

TARTU- JA JÕGEVAMAA RINGKOND

Esimees: Raivo Põldaru - raivo.poldaru@gmail.com - mobiil 52-15-565
Aseesimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees: Virgo Kurist - virgo.kurist@gmail.com - mobiil 55-18-069
Juhatuse liikmed:
Meiki Ossis - meiki.ossis@gmail.com - mobiil 58-25-48-88
Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu@gmail.com - mobiil 50-58-385
Enn Kivi - Enn.Kivi@palamuse.ee - mobiil 52-21-723
Ülo Must - ylomust@hot.ee - mobiil 56-22-28-04
Vahur Kerge - vahur.kerge@gmail.com - mobiil 51-33-759
Kalev Maarand
Kristjan Kirsimäe - kirsimae.kristjan@gmail.com - mobiil 58-00-65-76
Meelis Padar - mpadar13@gmail.com - mobiil 51-85-310
Taivo Kruusaauk

OSAKONNAD:

Jõgeva osakond
Esimees: Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu40@gmail.com - mobiil 50-58-385
Aseesimees: Enn Kivi - ennkivi6@gmail.com - mobiil 52-21-723
Aseesimees: Ülo Pius - ylopius@gmail.com - mobiil 58-05-16-81
Aseesimees: Kalev Maarand - barret127@hot.ee - mobiil 58-04-74-30
Juhatuse liikmed:
Heino Ilves
Enn Vahessaar
Sirje Metsand

Kastre valla osakond
Esimees: Liis Roose - liis.roose@hotmail.com - mobiil 56-92-98-93
Aseesimees: Vahur Kala - vahurkala@gmail.com
Aseesimees: Aivar Kaldjärv - aivar678@hot.ee

Põltsamaa osakond
Esimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees: Sirje Kukk - roositalu61@hot.ee - mobiil 52-43-621

Mustvee osakond
Esimees: Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Aseesimees: Taivo Kruusaauk - ovi@hot.ee - mobiil 55-51-99-58
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658

Elva osakond
Esimees: Meiki Ossis - meiki.ossis@gmail.com - mobiil 58-25-48-88

Kambja osakond
Esimees: Virgo Kurist - virgo.kurist@gmail.com - mobiil 55-18-069

Tartu valla osakond
Esimees: Kert Kingo - kert.kingo@gmail.com- mobiil 55-65-67-67
Aseesimees: Merle Kivest - merlekivest@hotmail.com - mobiil 56-64- 35-50
Aseesimees: Küllo Kingo - kyllokingo.alutec@gmail.com - mobiil 52-79-813

VÕRU, - PÕLVA - JA VALGAMAA RINGKOND

Esimees: Merry Aart  - merryaart@gmail.com - mobiil 50-93-378
Aseesimees: Arno Sild - arno.sild12@gmail.com - mobiil 51-65-624
Aseesimees: Tiit Kala - tiit.kala1@gmail.com - mobiil 50-91-932
Juhatuse liikmed:
Andres Punt - andrespunt@hot.ee - mobiil 53-87-74-44
Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-230-301
Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280
Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Helje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331
Gaius Gil - gaius@gmail.com - mobiil 56-58-125
Uno Kaskpeit - uno.kaskpeit@gmail.com - mobiil 50-43-349
Aivar Adari - aivaradari@mail.ee - mobiil 53-49-33-38
Karel Kõomägi - koomagi@gmail.com - mobiil 56-60-02-36
Helen Rebane - helenrebane1@gmail.com - mobiil 53-87-66-60

OSAKONNAD:

Põlva valla osakond
Esimees: Janno Paas - janno.paas@mail.ee - mobiil 53-30-02-50
Aseesimees: Ülle Jens - jensiylle@hot.ee - mobiil 55-69-44-40
Aseesimees: Gaius Gil - gaius.gil@gmail.com - mobiil 56-58-125

Valga linna osakond
Esimees: Meinhard Käger - mobiil 58-02-28-18

Võru linna osakond
Esimees: Piret Sibul - piretsibul138@gmail.com - mobiil 50-87-330
Aseesimees: Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280
Aseesimees: Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-23-03-01

Antsla osakond
Esimees: Jaanus Tammet - jaanus.tammet@gmail.com - mobiil 56-45-96-34
Aseesimees: Allar Aalde - allar.aalde@mail.ee - mobiil 56-21-99-11

Rõuge osakond
Esimees: Kalmar Luisk - kalmar.luisk@gmail.com - mobiil 56-75-25-48
Aseesimees: Kuuno Kann - kuunokann@hot.ee - mobiil 51-77-139
Aseesimees: Helena Hallik - helenahallik@hot.ee - mobiil 51-91-54-95

Juhatuse liikmed:
Ingvar Laagemann - rootsikuningas@gmail.com - mobiil 56-60-64-25
Ako Siska - mobiil 52-33-421

Räpina osakond
Esimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Aseesimees: Hele Pilv - heleplv@hot.ee - mobiil 58-13-17-42
Aseesimees: Marina Kedrova - mannmann63@hot.ee - mobiil 58-14-48-42

Kanepi osakond
Esimees: Indrek Ispert - indrek.ispert@gmail.com - mobiil 56-97-49-73

Setumaa osakond
Esimees: Aivar Adari - aivar.adari@mail.ee - mobiil 53-49-33-38
Aseesimees: Aksel Mõtus - aksel@ut.ee - mobiil 56-47-89-34

Tõrva osakond
Esimees: Olev Ilisson - olev.ilison@gmail.com - mobiil 51-03-473
Aseesimees: Kaire Mõttus - kaire.mottus@mail.ee - mobiil 56-87-33-54
Aseesimees: Helje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331

Räpina ja Setumaa ühendus
Esimees: Aivar Adari - aivar.adari@mail.ee - mobiil 53-49-33-38
Aseesimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277

Võru valla osakond
Esimees: Andres Punt - andrespunt@hot.ee - mobiil 53-87-74-44
Aseesimees: Arno Sild - arno.sild12@gmail.com - mobiil 51-65-624
Aseesimees: Valentina Raudnõmm - mobiil 51-17-610

LÄÄNE-VIRUMAA RINGKOND

Lääne-Virumaa ringkonna kontor asub Rakveres, aadressil Tallinna tn 12, III korrus, ruum 305

Esimees: Anti Poolamets - anti.poolamets@eesti.ee - mobiil 56-914-374
Juhatuse liikmed:
Aigar Põder - aigarp@hot.ee - mobiil 53-420-047
Leo Bergström - leobergstrom@gmail.com - mobiil 56-64-40-55
Helle Lemberg - mobiil 50-16-883
Sven Arukaev - sven@metsven.eu - mobiil 58-11-20-30

IDA-VIRUMAA RINGKOND

Esimees:Madis Toom - madis.toom.001@mail.ee - mobiil 56-92-11-70
Aseesimees: Kalev Prits - kalevprits226@gmail.com - mobiil 53-90-24-57
Aseesimees: Andrus Zahharov - ants.frees@gmail.com - mobiil 56-89- 46-65
Juhatuse liikmed:
Arvo Aller - arvo@ivtl.ee - mobiil 56-62-46-44
Tiit Raud - tiitra@hotmail.com - mobiil 53-34-09-07

SOOME OSAKOND

Soome osakonna e-mail: ekre.soome@ekre.ee
Esimees: Valver Kõrgemäe - valver.korgemae@gmail.com
Aseesimees: Rudolf Jeeser- estbioheat@gmail.com
Juhatuse liikmed:
Mare Liiger - mare@rkelu.ee
Jan Arens
Renee Riisenberg - renee.riisenberg@gmail.com

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama