Ringkonnad - mis ja kuidas?

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond moodustatakse territoriaalsuse põhimõttel.

Erakonna struktuuri moodustavad ringkonnad, mis moodustatakse analoogselt Riigikogu valimiste ringkondadele.Maakonniti võib moodustada ühendusi.

Ringkonna liikmed võivad luua osakondi valdades või linnaosades. Osakonna loomiseks on vajalik vastavas piirkonnas vähemalt 5 erakonna liikme olemasolu.

Osakond on erakonna väikseim struktuuriüksus.
Ringkonnad registreeritakse Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuses.

PÕHJA TALLINNA RINGKOND

Põhja Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid. Ringkonna koosolekud toimuvad 5-6 korda aastas Erakonna Tallinna kontoris. Kõige tähtsam koosolek on aasta lõpus , kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 3 korda aastas.

Esimees: Urmas Espenberg – urmase1@gmail.com - mobiil 58-141-650
Aseesimees: Jüri Hammer - wanawares@gmail.com - mobiil 56-60-02-50
Aseesimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Juhatuse liikmed:
Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com
Urmas Siemer - urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

OSAKONNAD:

Põhja Tallinna osakond – Kalamaja, Pelgulinn, Pelgurand, Kopli
Esimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Aseesimees: Urmas Siemer – urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Aseesimees: Margo Merisaar - margo.merisaar@gmail.com - mobiil 50-39-879

Kristiine osakond – Kristiine keskuse ümbrus, osa Mustamäe algusest, Lilleküla, Tondi jne.
Esimees: Jüri Hammer - wanawares@gmail.com
Aseesimees: Õnneli Matt-Sermat - onneli@lawconsult.ee - mobiil 55-58-93-44
Aseesimees: Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

Haabersti osakond- Õismäe, Mustajõe, Kakumäe, Tiskre, Roccal-Mare
Esimees: Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Aseesimees: Viivika Leitrop - viivika.leitrop@gmail.com - mobiil 52-48-979
Aseesimees: Üllar Soo - yllarsoo@gmail.com - mobiil 56-66-92-08

LÄÄNE TALLINNA RINGKOND

Lääne Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa. Ringkonna koosolekud toimuvad kord kuus kas Erakonna Tallinna kontoris või vabalt valitud kohas Nõmmel. Kõige tähtsam koosolek on kevadel , kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Mustamäe ja Nõmme osakond. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 4 korda aastas.

Esimees: Wesse Allik – wesse.allik@hotmail.com – mobiil 55-627-396
Aseesimees: Karl Songisepp - karl.songisepp@riigikogu.ee - mobiil 53-01-80-15
Aseesimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Juhatuse liikmed:
Hendrika Näägo – hendrika.naago@hotmail.com – mobiil 58-360-079
Evelin Marjamägi - evelin.marjamagi@gmail.com - mobiil 51-78-805
Tõnis Tähe - tonis.tahe@gmail.com - mobiil 50-35-540
Madis Sinimets - madis@erl.ee - mobiil 56-44-757

OSAKONNAD:

Mustamäe osakond
Esimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Aseesimees: Hendrika Näägo - hendrika.naago@hotmail.com - mobiil 58-360-079
Aseesimees: Evelin Marjamägi - evelin.marjamagi@gmail.com - mobiil 51-78-805

Nõmme osakond
Esimees: Wesse Allik – wesse.allik@hotmail.com – mobiil 55-627-396
Aseesimees: Rainer Raudkivi - rainer.raudkivi@mail.ee - mobiil 58-58-02-48
Aseesimees: Oliver Vilba - oliver@alus.ee - mobiil 58-05-46-45

IDA TALLINNA RINGKOND

Ida Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna linnaosasid. Ringkonna üldkoosolek toimub vähemalt ühe korra aastas. Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad 2-4 korda aastas erakonna Tallinna kontoris, Toompuiestee 4. Kord aastas valitakse ringkonnale uus juhatus ühe aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 2 korda aastas.

Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com - mobiil 50-78-088
Aseesimees: Vaike Nõmm - vaike.nomm@gmail.com - mobiil 56-470-197
Aseesimees: Orhan Oktain - orhanoktain@gmail.com - mobiil 58-10-66-98
Juhatuse liikmed:
Jaak Madison- jaak.madison@riigikogu.ee – mobiil 58-17-13-49
Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Egon Siimson - egon.siimson@gmail.com – mobiil 50-83-513
Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee – mobiil 56-55-113
Simo Mark - simo@printing.ee - mobiil 56-60-09-90

OSAKONNAD:

Lasnamäe osakond
Esimees: Vaike Nõmm - vaike.nomm@gmail.com - mobiil 56-470-197
Aseesimees: Piret Kollo - mobiil 53-42-20-41
Aseesimees: Egon Siimson - egon.siimson@gmail.com – mobiil 50-83-513

Pirita osakond
Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com – mobiil 50-78-088
Aseesimees: Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Aseesimees: Rene Alas - alas.rene@gmail.com - 56-60-39-33

Kesklinna osakond
Esimees: Veiko Hartwig Valgepea - veikovalgepea@gmail.com mobiil 55-12-332
Aseesimees: Kaupo Andreson – kaupo.andreson@mail.ee mobiil 53-971-543
Aseesimees: Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee –mobiil 56-55-113

HARJU- JA RAPLAMAA RINGKOND

Esimees: Siim Pohlak – siim@tre.ee – mobiil 56-236-022
Aseesimees: Rene Kokk – rene@rmeinvest.ee – mobiil 50-40-218 – RAPLAMAA
Aseesimees: Paul Puustusmaa – paul@aa-teenused.ee – mobiil 51-02-564 – HARJUMAA
Juhatuse liikmed:
Ahto Järvela – ahto.jarvela@kohila.ee – mobiil 56-63-70-33 RAPLAMAA
Mart Järvik – mart@jarvakandi.ee – mobiil 50-55-052 RAPLAMAA
Peeter Krall – krall@hot.ee - mobiil 52-18-467 HARJUMAA
Henn Põlluaas – hennpolluaas@gmail.com – mobiil 56-51-087 HARJUMAA
Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745 HARJUMAA
Tõnu Urva - tonuurva@gmail.com - mobiil 50-68-326 HARJUMAA

OSAKONNAD:

Rae osakond
Esimees: Elmo Jürgenson - sonelmo@hot.ee

Kuusalu osakond
Esimees: Erki Vainu - erki.vainu@vghlaw.ee
Aseesimees: Ranno Pool - ranno@mail.com

Harku osakond
Esimees:
Kehtna osakond
Esimees: Rait Verrev - raitverrev@gmail.com

Rapla osakond
Esimees: Rene Kokk - rene@rmeinvest.ee

Viimsi osakond
Esimees: Mihkel Saretok - mihkel.saretok@gmail.com - mobiil 53-40-64-75
Aseesimees: Kristel Menning - christal26@hotmail.com - mobiil 52-47-338
Aseesimees: Toivo Urva - urva@neti.ee - mobiil 50-93-073

Kohila osakond
Esimees: Ahto Järvela - ahto.jarvela@kohila.ee

Saue osakond (Saue linn, Saue vald, Nissi vald, Kernu vald)
Esimees: Henn Põlluaas - hennpolluaas@gmail.com - mobiil 56-51-087
Aseesimees: Tõnu Urva - tonu.urva@gmail.com - mobiil 56-47-18-44
Aseesimees: Peeter Krall - krall@hot.ee - mobiil 52-18-467

Kiili osakond
Esimees: Marko Kaselo - marko.kaselo@outlook.com
Aseesimees: Sten-Martin Kaselo - sten1700@gmail.com - mobiil 56-91-12-01

Jõelähtme osakond
Esimees: Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745 HARJUMAA

Märjamaa osakond
Esimees: Ülo Olm - ylo@argore.ee - mobiil 50-41-336

LÄÄNEMAA RINGKOND

Esimees: Hardi Rehkalt - hardi11@hot.ee - mobiil 51-58-237
Aseesimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Aseesimees: Rein Merila - rein.merila@just.ee - mobiil 53-325-760
Juhatuse liikmed:
Aivar Rohilaid - aivar55@hotmail.com - mobiil 55-76-740
Helle-Moonika Helme - moonika.toming@mail.ee - mobiil 52-97-505
Tõnu Merilo - tonu.merilo@gmail.com - mobiil 52-50-261
Tarmo Heinleht - heinleht@hot.ee - mobiil 56-465-643
Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 56-623-953
Ülle Pärnpuu - ylle.parnpuu@gmail.com - mobiil 58-652-450
Viktor Kruuse - victor.kruuse@mail.ee - mobiil 58-22-50-64

OSAKONNAD:

Lihula osakond
Esimees: Endel Kadakas
Aseesimees: Ülle Pärnpuu - ylle.parnpuu@gmail.com - mobiil 58-652-450

Lääne-Nigula osakond
Esimees: Elvo Leppmaa

Martna osakond
Esimees:

Haapsalu-Ridala osakond
Esimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Juhatuse liikmed:
Ille Palusalu - illepalusalu@gmail.com - mobiil 58-056-802
Ville Jakobson - ville.jakobson@gmail.com - mobiil 53-423-572
Aivar Rohilaid - aivar55@hotmail.com - mobiil 55-76-740
Jüri Kalamees - firmakalamees@hot.ee - mobiil 50-47-428

SAAREMAA RINGKOND

Esimees: Aarne Toomväli - aarne.toomvali@mail.ee - mobiil 51-68-006
Aseesimees: Meelis Malk - ef.meelismalk@gmail.com - mobiil 50-21-305
Aseesimees: Daniel Mereäär - daniel.mereaar@gmail.com - mobiil 53-96-87-95
Juhatuse liikmed:
Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-206-941
Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67
Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62

OSAKONNAD:

Kuressaare osakond
Esimees: Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67

Muhu osakond
Esimees: Daniel Mereäär - muhusailor@hotmail.com - mobiil 53-96-87-95

Valjala osakond
Esimees: Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-20-69-41

Leisi osakond
Esimees: Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62

JÄRVA- JA VILJANDIMAA RINGKOND

Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil +372 50-84-616
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil 55-51-91-95
Juhatuse liikmed:
Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - mobiil 53-44-99-36
Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil +372 51-48-840
Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - mobiil +372 50-76-958
Heli Koit - heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Valmar Haava
Ando Tulvik - mobiil +372 5344-2671


OSAKONNAD:

Türi osakond
Esimees: Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Juhatuse liikmed:
Heli Koit - heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Mait Metsare - tulevikumets@gmail.com - mobiil 51-48-576
Leini Ots - leeniots@hot.ee - mobiil 56-68-50-23
Arvo Toomsalu - arvotoomsalu@hot.ee - mobiil 58-15-73-47

Koeru osakond
Esimees: Agu Mölter - agumolter@gmail.com
Aseesimees: Eeri Künnapuu

Paide osakond
Esimees: Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - 53-44-99-36
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Aseesimees: Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Juhatuse liikmed:
Toomas Uusmaa - sargverepy@gmail.com - mobiil 51-64-085
Kalev Kalmus - kalevkall@hotmail.com - mobiil 56-61-84-19
Anna Kapp - annakapp@hot.ee - mobiil 53-73-07-77

Viljandi linna osakond
Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil +372 55-51-91-95


Järva valla osakond
Esimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Aseesimees: Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - mobiil 50-76-958
Juhatuse liikmed:
Agu Mölter - agumolter@gmail.com - 55-57-44-08
Mati Labidas - matilabidas1943@gmail.com - 53-49-31-41
Alar Sakkool - alar16@hot.ee - 53-47-45-48
Galina Prohorenko - galinap22@gmail.com - 53-98-75-42

Mulgi valla osakond
Esimees: Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Aseesimees: Olav Renno - olavrenno@hotmail.com - mobiil 53-47-01-62
Aseesimees: Maimu Pruli - mobiil 56-65-71-69
Juhatuse liige:
Hevel Sarv - hevel.sarv@gmail.com - 56-63-58-47

PÄRNUMAA RINGKOND

Pärnumaa ringkonna kontor asub Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio ruumides). Kontor on avatud tööpäevadel kell 10:00-18:00, tel: +372 44 29 020, e-mail: ekreparnu@gmail.com.
Teenindab sekretär Tiina Toomjõe.
Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad kuus korra kontoris. Juhatuse koosolek on avatud EKRE liikmetele.
Ringkonna üldkoosolekud toimuvad kord kvartalis Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio). Sellest teatatakse maili teel, ajalehes Pärnu Postimees ja sõnumitega mobiiltelefonile.
Üldkoosolekud on avatud ja osaleda võivad ka mitteliikmed.

Esimees: Helle Kullerkupp - kullerkupphelle@gmail.com - mobiil +372 51-43-325
Aseesimees: Heldur Paulson - heldur.paulson@gmail.com - mobiil +372 56-210-744
Juhatuse liikmed:
Edmond Penu - plazakl@hot.ee - mobiil 55-43-468
Aare Arva - aarearva@gmail.com - mobiil 53-02-88-86
Tiina Toomjõe - tiinatoomjoe@gmail.com - mobiil 55-71-12-30
Käde Kalamees - kade.kalamees@gmail.com - mobiil 50-20-858
Riho Saal - riho.saal@gmail.com - mobiil 50-51-018
Heiki Merirand - heikimerirand@hot.ee - mobiil 55-62-95-32
Andrus Lelov - andrus.lelov@outlook.com - mobiil 53-58-66-71
Henn Saar - saarhenn@gmail.com
Siimo Lopsik - siimo@hot.ee - mobiil 52-88-328

OSAKONNAD:

Audru osakond
Esimees: Maia Penu - maiamelker@gmail.com - mobiil 53-40-16-787
Aseesimees: Ingrit Eha - ingriteha@gamil.com - mobiil 53-45-89-68

Saarde-Tahkuranna-Häädemeeste osakond
Esimees: Alar Pinnar - grenor@hot.ee - mobiil 51-07-466

Sauga osakond
Esimees: Mihkel Kalamees

TARTU LINN

Tartu ringkonna kontor asub Lai tn 6.

Esimees: Indrek Särg - indreksarg@gmail.com - mobiil 51-21-190
Aseesimees: Kalev Essenson - kessenson@gmail.com - mobiil 52-36-393
Aseesimees: Ruuben Kaalep - ruuben.kaalep@gmail.com - mobiil 53-887-662
Juhatuse liikmed:
Kalver Künnapuu - kalver.kunnapuu@gmail.com - mobiil 52-16-832
Kerstin Käärik - kerstin.kaarik@mail.ee - mobiil 52-21-866
Kaja Tarto - kajatarto@gmail.com - mobiil 53-43-27-29
Timo Luht - timo.ekre@gmail.com - mobiil 55-68-03-14
Lenno Pärnjõe - lennoparnjoe@gmail.com - mobiil 59-02-06-48
Merle Kivest - merlekivest@hotmail.com - mobiil 56-64-35-50

TARTU- JA JÕGEVAMAA RINGKOND

Esimees: Raivo Põldaru - raivo.poldaru@gmail.com - mobiil 52-15-565
Aseesimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees:
Juhatuse liikmed:
Sirje Kukk - roositalu61@hot.ee - mobiil 52-43-621
Olev Teder - olevteder@hot.ee - mobiil 51-16-183
Tiit Rosin - tiit@puumaja.ee - mobiil 50-41-078
Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Kai Tennosaar - kaitennosaar@hotmail.com - mobiil 50-32-563
Gerli Räni - g-erli22@hotmail.com
Antonina Vahi - tooni.vahi@mail.ee - mobiil 53-45-30-01
Enn Kivi - Enn.Kivi@palamuse.ee - mobiil 52-21-723
Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu@gmail.com - mobiil 50-58-385
Vahur Kerge - vahur.kerge@gmail.com - mobiil 51-33-759

OSAKONNAD:

Mäksa osakond
Esimees: Tiina Tihamets - tiinake51@hot.ee - mobiil 55-66-22-55
Aseesimees: Peeter Kollist - pkollist@hot.ee - mobiil 51-35-56-73

Jõgeva osakond
Esimehe kohusetäitja: Olev Teder - olevteder@hot.ee - mobiil 51-16-183
Aseesimees: Ants Kirna
Juhatuse liikmed:
Heino Ilves
Enn Vahessaar
Sirje Metsand

Puurmani osakond
Esimees: Olev Teder - olevteder@hot.ee - mobiil 51-16-183

Võnnu osakond
Esimees: Liis Roose - liis.roose@hotmail.com - mobiil 56-92-98-93
Aseesimees: Vahur Kala - vahurkala@gmail.com
Aseesimees: Aivar Kaldjärv - aivar678@hot.ee

Põltsamaa osakond
Esimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees: Sirje Kukk - roositalu61@hot.ee - mobiil 52-43-621

Kassinurme osakond
Esimees: Antonina Vahi - tooni.vahi@mail.ee
Juhatuse liikmed:
Valli Villems
Aino Pari
Viivi Viik
Raul Rose

Mustvee osakond
Esimees: Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Aseesimees: Taivo Kruusaauk - ovi@hot.ee - mobiil 55-51-99-58
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658

VÕRU, - PÕLVA - JA VALGAMAA RINGKOND

Esimees: Merry Aart  - merryaart@gmail.com - mobiil 50-93-378
Aseesimees: Arno Sild - arno.sild12@gmail.com - mobiil 51-65-624
Aseesimees: Tiit Kala - tiit.kala1@gmail.com - mobiil 50-91-932
Juhatuse liikmed:
Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-230-301
Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Elje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331
Kaarel Tiganik - mobiil 50-45-831
Lembit Urm - mobiil 53-412-973
Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280

OSAKONNAD:

Põlva linna osakond
Esimees: Janno Paas - janno.paas@mail.ee - mobiil 53-30-02-50
Aseesimees: Madis Orro - mobiil 53-62-01-19

Valga linna osakond
Esimees: Meinhard Käger - mobiil 58-02-28-18

Võru linna osakond
Esimees: Piret Sibul - piretsibul138@gmail.com - mobiil 50-87-330
Aseesimees: Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280
Aseesimees: Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-23-03-01

Antsla osakond
Esimees: Jaanus Tammet - jaanus.tammet@gmail.com - mobiil 56-45-96-34
Aseesimees: Allar Aalde - allar.aalde@mail.ee - mobiil 56-21-99-11

Rõuge osakond
Esimees: Kuuno Kann - kuunokann@hot.ee - mobiil 51-77-139

Räpina osakond
Esimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Aseesimees: Hele Pilv - heleplv@hot.ee - mobiil 58-13-17-42
Aseesimees: Marina Kedrova - mannmann63@hot.ee - mobiil 58-14-48-42

LÄÄNE-VIRUMAA RINGKOND

Lääne-Virumaa ringkonna kontor asub Rakveres, aadressil Tallinna tn 12, III korrus

Esimees: Anti Poolamets - anti.poolamets@eesti.ee - mobiil 56-914-374
Juhatuse liikmed:
Aigar Põder - aigarp@hot.ee - mobiil 53-420-047
Priit Dieves - priit.dieves@gmail.com - mobiil 58-80-24-43
Andres Nirgi - andres@hss.ee - mobiil 58-13-29-53
Kalmer Kalaus - kalaus01@gmail.com - mobiil 58-24-82-93

IDA-VIRUMAA RINGKOND

Esimees: Arno Kodu - arno72234@gmail.com - mobiil 50-30-845
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658
Aseesimees: Ants Sibolt - ants.sibolt@gmail.com - mobiil 51-21-068
Juhatuse liikmed:
Ott Penek - ott.penek@gmail.com - mobiil 53-40-32-96
Raivo Edala - Raivo002@hot.ee - mobiil 56-33-80-76

SOOME OSAKOND

Esimees: Mare Liiger - mare@rkelu.ee - mobiil 51-36-305

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama