Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa
1. Urmas Reitelmann
2. Varro Vooglaid
3. Urmas Espenberg
4. Toivo Tasa
5. Ants Miller
6. Elvis Brauer
7. Tiiu Pohl
8. Kuldar Kesküla
9. Andres Raid
10. Argo Luude
11. Riho Rausma
12. Aare Rüütel

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

1. Leo Kunnas
2. Eeva Helme
3. Mait Talu
4. Ivan Makarov
5. Aat Purje
6. Harri Kingo
7. Eno Leies
8. Raul Öpik
9. Priit Willbach
10. Riho Nüüd
11. Karl Olaf Rääk
12. Piret Kollo
13. Indrek Melder
14. Tiia Arenberg
15. Valdo Tõnissoo

 

Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa
1. Martin Helme
2. Markus Järvi
3. Kadri Vilba
4. Mart Kallas
5. Raivo Põhjakivi
6. Meeme Mõttus
7. Eve Pärnaste
8. Mike Calamus
9. Taavi Pärtel
10. Jako Kull


Harju- ja Raplamaa


1. Henn Põlluaas

2. Siim Pohlak
3. Rene Kokk
4. Kai Rimmel
5. Rudolf Jeeser
6. Paul Puustusmaa
7. Hasso Uuetoa
8. Raul Siem
9. Kristel Menning
10. Jaanus Härms
11. Merliin Grauberg-Riisenberg
12. Matti Silla
13. Mait Järvik
14. Ranno Pool
15. Leo Kunman
16. Heino Märks
17. Kaupo Männiste
18. Peeter Krall

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

1. Helle-Moonika Helme
2. Daniel Mereäär
3. Kristjan Moora
4. Hardi Rehkalt
5. Palle Kõlar
6. Martin Judanov
7. Roland Mere
8. Jaen Teär

 

Lääne-Virumaa

1. Anti Poolamets
2. Marti Kuusik
3. Aarne Mäe
4. Evelin Poolamets
5. Valdo Helmelaid
6. Andero Põllu
7. Leo Bergström

Ida-Virumaa

1. Arvo Aller
2. Riho Breivel
3. Andrus Toss
4. Ants Liimets
5. Aleksander Andrejev
6. Rainer Asuküla
7. Priit Kama
8. Leana Kruuse

 

Järva- ja Viljandimaa

1. Jaak Madison
2. Kalle Grünthal
3. Elar Niglas
4. Rein Suurkask
5. Valmar Haava
6. Tarmo Hints
7. Priit Põder
8. Mart Järvik
9. Annika Veidenberg

 

Jõgeva- ja Tartumaa

1. Kert Kingo
2. Peeter Ernits
3. Marko Saksing
4. Lauri Koni
5. Aivar Õun
6. Ülle Rosin
7. Marek Kalmus
8. Andres Ostra
9. Tõnu Kalja

 

Tartu linn

1. Jaak Valge
2. Loone Ots
3. Silver Kuusik
4. Malle Pärn
5. Indrek Kalda
6. Merle Kivest
7. Gert Goršanov
8. Imre Vähi
9. Raul Kivi
10. Aivar Sööt

 

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

1. Rain Epler
2. Ants Frosch
3. Merry Aart
4. Helen Rebane
5. Tiit Kala
6. Lilia Müller
7. Kalmar Luisk
8. Mati Kuklane
9. Uno Kaskpeit
10. Jüri Kaver

Pärnumaa

1. Mart Helme
2. Helle Kullerkupp
3. Alar Laneman
4. Sven Sildnik
5. Arvi Karotam
6. Agnes Pulk
7. Heldur Paulson
8. Siimo Lopsik
9. Ken Vaher

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama