Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) hakkas keskkonnas www.petitsioon.ee koguma allkirju, et Eesti riik ei liituks nn Marrakechi rändepaktiga, mis võimaldab survestada riike vastu võtma majandusimmigrante. Juba kahe esimese päevaga on kogutud ligi 5000 allkirja.

EKRE aseesimehe Martin Helme sõnul on Eesti inimestel aeg saata valitsusele ja presidendile selge sõnum, et meie riigi ühinemine sellise paktiga on vastuvõetamatu.

„Marrakechi leping on rahvusriikide selja taga punutud vandenõu, kus põhiseadusliku korra vastaselt tahetakse meid muuta immigratsiooni sihtriigiks. Tegu on põhjaliku programmiga rahvusriikide likvideerimiseks ja multikultuursuse edendamiseks,” ütles Helme.

„Eesti valitsuspoliitikute sõnad, et rändepakt ei ole õiguslikult siduv, on mõeldud kergeusklike uinutamiseks. Marrakechi leping on survemehhanism, millega pannakse riigid oma immigratsiooni puudutavad seadused ümber tegema. Edaspidi saavad kõik vasakpoolsed ja globalistid hakata oma nõudmistes toetuma Marrakechi leppele. Meie riigi allkiri sellel lepingul oleks samm Eesti rahvusriikluse laialisaatmise suunas.“

Allkirju Marrakechi leppega ühinemise vastu saab anda kuni 1. detsembrini SIIT: Eesmärk on koguda 10 000 allkirja, millest pooled on juba koos.

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama