Eesti Konservatiivne Rahvaerakond osaleb Paide Arvamusfestivalil juba neljandat aastat järjest. Peapõhjusena toob erakonna juhatuse liige ja fraktsiooni poliitikanõunik Urmas Espenberg välja rahvuskonservatiivse maailmavaate ja sõnumite levitamise vajaduse Eesti suurimal arvamise peol.

„Kui alustasime, siis oli festival äärmiselt vasakpoolse ja neoliberaalse maailmavaate poole kaldu. Nüüdseks oleme suutnud seda kallutatust vähendada, meiega arvestatakse,“ ütles EKRE-poolne festivalikoordinaator Espenberg.

Festivali korraldajad on tagasi pöördunud formaadi juurde, kus erakondadel on taas oma ala ja oma telgid. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on oma telgiga väljas laupäeval, 12. augustil.

„Seekord pakume inimestele välja nelja aktuaalset ja põnevat arutelupaneeli. Sooneutraalsuse teema, Euroopa Liidu tulevik, Eesti majandusmudelid ja majanduse tulevik ning tõejärgse ajastu ja libauudiste temaatika. Meie aruteludes löövad kaasa riigikogu liikmed Martin Helme ja Jaak Madison, samuti mööblitööstur, Tarmeko omanik Jaak Nigul, ettevõtja Kersti Kracht ja majandusdotsent Endel Oja. Õhtul osaleb Mart Helme traditsioonilises erakonna esimeeste debatis.“

Vaata festivali kava internetis

 

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama