Täna avati pidulikult Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna uus kontor Jõgeval. Kontor asub kesklinnas Kesk-Eesti Ärikeskuses aadressil Aia tänav 1/ Suur 4. Samas majas paiknevad veel mitmed asutused, poed, firmad, ajaleht Vooremaa toimetus ja IRLi kontor. Avamisele oli saabunud palju inimesi Jõgeva- ja Tartumaalt samuti külalised Tallinnast ja Lõuna -Eestist.

Avasõnad ütles Tartu- ja Jõgevamaa ringkonnna esimees Raivo Põldaru, kes märkis, et tahab taastada EKRE kunagised veel Rahvaliidu aegsed tugevad positsioonid piirkonnas ja kaasata poliitilisse ellu oluliselt rohkem kohalikke elanikke. “Kontori avamine võimaldab paremini koordineerida ringkonna asjaajamist ja koosolekute ning muude ürituste läbiviimist”, ütles Põldaru, kes on ühtlasi ka EKRE fraktsiooni liige Riigikogus.

Seejärel tervitasid Jõgeva uue kontori rahvast Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimehed Merry Aart ja Anti Poolamets, Volikogu esimees Paul Puustusmaa ning Riigikogu fraktsiooni nõunikud Imre Mürk ja Urmas Espenberg jt. Järgnes vaba mõttevahetus aktuaalsetel päevapoliitilistel teemadel. Külakostiks pakuti vahuveini, kohvi ja suupisteid.

EKRE-l on nüüd kontorid kõigis tähtsamates linnades, kuid organisatsiooni ülesehitamine jätkub ja esindusi lisandub veelgi.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama