Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitles Estonia Talveaias kohalike valimiste Tallinna programmi. EKRE Tallinna linnapeakandidaat Martin Helme kirjeldas seda kui moodsat ja selgelt tulevikku vaatavat.

„Me tahame, et Tallinnasse ei tuldaks vaatama ainult meie kaunist vanalinna, vaid siin oleks ka muid turismimagneteid. Kui valijad meid usaldavad, teeme Tallinnast tõelise merelinna ja ehitame Meriväljast Kakumäe ja Paljassaareni välja kaunid, valgustatud ja turvalised rannapromenaadid. Samuti soovime koostöös erasektoriga rajada pealinna Põhjamaade kõige suurema ja moodsama meelelahutuspargi ning panna käima Tallinna sadamate vahel käima laevaliini,“ kirjeldab Martin Helme EKRE plaane Tallinnas.

Mis puudutab paljusid tallinlasi nörritavat liikluskorraldust, siis kavatseb EKRE võimule saades ehitada välja ülelinnalise jalgrattateede võrgu, viia auto- ja bussiliiklus olulistes liiklussõlmedes kiiremat sõitu võimaldavatesse maa-alustesse tunnelitesse ja kaasajastada ühistranspordi liine ja graafikuid. „Igal juhul vähendame tasulise parkimise ala ja hinda. Autojuhtide kiusamise ja alavääristamise peab lõpetama.“

Helme rõhutab, et Tallinnast peab saama vargavaba linn. „Me teeme kõik selleks, et lõpetada Tallinnas arutu raiskamine, hangete omadele mängimine ja kõige lihtlabasem onupojapoliitika. Tallinn on väärt enamat!“

EKRE esinumbrid Tallinnas:

Mare Liiger, Põhja-Tallinna linnaosa esinumber. Erakorralise meditsiini spetsialist ja koolitaja, sotsiaaltöö ja narkoennetustöö spetsialist.

Wesse Allik, Nõmme linnaosa esinumber. Väikeettevõtja, kirjutanud kolumneid.

Kairet Remmak-Grassmann, Pirita linnaosa esinumber. Sotsiaalpedagoog, lasteaia direktor, tegeleb vabatahtlikuna perenõustamise ja väikeste laste nõustamisega, EKRE naisorganisatsiooni aseesimees.

Kersti Kracht, Lasnamäe linnaosa esinumber. Ettevõtja, ettevõtlusspetsialist, maksuspetsialist.

Urmas Reitelmann, Kristiine linnaosa esinumber, linnavolikogu esimehe kandidaat. Kaitseliidu spetsialist, pikaajaline ajakirjanik, produtsent, eraettevõtja, Erna ja Pitka retkede eestvedaja.

Helle-Moonika Helme, Kesklinna esinumber. Mart Helme abikaasa, muusik, kolumnist.

Urmas Espenberg, Haabersti esinumber. EKRE Põhja-Tallinna ringkonna esimees, juhatuse liige, fraktsiooni nõunik. Varem olnud ettevõtja, kirjutanud raamatuid, filosoof.

Martin Helme, Mustamäe esinumber ja linnapeakandidaat. Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama