Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Tallinna Haabersti osakond viis laupäeval 22.oktoobril Õismäel Nurmenuku keskuses läbi ideekorjet järgmise aasta kohalike valimiste programmi tarbeks.

Vaatama tuulisele ja külmale ilmale käis telgis erakonna ankeete täitmas üsna palju huvilisi. Osad uudistajad võtsid ankeedid koju kaasa, et veel pisut mõelda ja tagastada need posti teel. Ideekorjesse panustanud inimeste vahel loositakse välja kaks Mart Helme raamatut “Õnnesärgis sündinud”. Erakonna Haabersti osakonna juhi Eda Rüütli sõnul saadi häid ideid ja soove selle kohta, mida Õismäe elanikud tahaksid oma kodukohas teisiti näha.

“Kahjuks ei saa neid tähelepanuväärseid mõtteid esialgu avaldada, kuna teised erakonnad on samuti koostamas oma programmi valimisteks,” ütles Rüütel, “aga ideed puudutasid nii transporti, olmet, haldust ja valitsemist, linnaruumi ümberkujundamist kui ka sotsiaalkaitset.”

Ideekorjet teostatakse ka teistes Tallinna piirkondades ning kevadeks valmib selle põhjal EKRE Tallinna kohalike valimiste programm.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama