Reedel, 26. aprillil, valis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Ida-Tallinna ringkond üldkoosolekul uut juhatust ning uueks ringkonna esimeheks valiti Kesklinna osakonna pikaajaline juht Veiko Hartwig Valgepea.

Valgepea tõdes enda pöördumises ringkonna üldkogule, et on tuldud pikk tee ja selle on krooninud lisaks KOVide ja Tallinna volikogude liikmetele ka suurenenud Riigikogu koosseis ning uued valitsuse liikmed.

Samuti julgustas ta, et meid, kokkuhoidvaid erakonnakaaslasi, on järjest rohkem.

“Üksi ei tee keegi midagi ära, koos oleme tugevad. Kokku sai hea mees-naiskond, liidrite kogu. On tulemas paar rahulikumat aastat – aeg, mida saab kasutada just sisulise töö tarvis osa- ja ringkondades. Soovin kaasata nii palju liikmeid kõikidesse ettevõtmistesse, kui vähegi võimalik. Ei saa loota, et kusagil on juhatus, mis teeb kõike või et on mingi ülemuste punt. Kõigi ettepanekud, oskused ja energia koos teevad ringkonna,” sõnas Valgepea.

Senine pikaajaline ringkonna esimees, Kairet Remmak-Grassmann, taandas ennast ametist, jäädes ringkonna aseesimeheks, kuna suundub peagi Tallinna Linnavolikokku. Samuti jääb Remmak-Grassmann juhtima Pirita osakonda ning on jätkuvalt Pirita linnaosakogus esimehe kohusetäitja.

Teiseks ringkonna aseesimeheks valiti Kesklinna osakonna juhatuse liige Riho Nüüd.

Uues Ida-Tallinna ringkonna juhatuses jätkavad eelmisest koosseisust tööd veel Aat Purje, Mari-Liis Lillemets, Jana Vainola ja Mait Talu.

Täiesti uutest juhatuse liikmetest saame tervitada Karine Siiakut, Urmas Simonit, Arne Randmaad ja Eno Leiest.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama