4. juulil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kongress valis erakonnale uue juhatuse, volikogu ja aukohtu.

Uude juhatusse kuuluvad Merry Aart, Jaak Madison, Anti Poolamets, Jaak Valge, Helle-Moonika Helme, Kert Kingo, Tiit Kala, Rein Suurkask, Helle Kullerkupp, Mart Järvik ja Ülle Rosin.

Juhatusse kuuluvad põhikirja järgi ka erakonna esimees ja aseesimehed. Kongressil valiti esimeheks Martin Helme ning aseesimeesteks Mart Helme, Siim Pohlak ja Henn Põlluaas.

EKRE volikogusse valiti Evelin Poolamets, Helen Rebane, Kersti Kracht, Maido Pajo, Merike Lumi, Harri Kingo, Silver Kuusik, Vladimir Kondratjev, Enn Sarv, Kai Rimmel, Edmond Penu, Tuuli Soomets, Tiit Rosin, Meelis Malk ja Ando Tulvik.

EKRE volikogusse kuuluvad peale valitud liikmete veel erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta

Kongressil valiti EKRE aukohtusse Britt-Kathleen Mere, Eda Rüütel, Urmas Simon, Arvo Toomsalu ja Aavo Lumi.

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama