10. juunil 2023 Pärnu kontserdimajas kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kongress valis uue juhatuse, volikogu ja revisjonikomisjoni.

Uude juhatusse valiti Arvo Aller, Rain Epler, Helle-Moonika Helme, Kert Kingo, Rene Kokk, Mati Kuklane, Helle Kullerkupp, Silver Kuusik, Siim Pohlak, Anti Poolamets ja Jaak Valge.

Juhatusse kuuluvad EKRE põhikirja järgi ka erakonna esimees ja aseesimehed. Esimeheks said Martin Helme ning aseesimeesteks Mart Helme, Jaak Madison ja Henn Põlluaas.

EKRE volikogusse valiti Eeva Helme, Evelin Poolamets, Mart Järvik, Malle Pärn, Loone Ots, Merike Lumi, Eve Pärnaste, Kaupo Männiste, Paul Puustusmaa, Aat Purje, Kersti Kracht, Daniel Mereäär, Merle Kivest, Harri Kingo ja Toivo Tasa.

EKRE volikogusse kuuluvad peale valitud liikmete veel erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti kongressil Mait Järvik, Pille-Riin Kahro ja Sven Ilves.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama