4. juulil 2021 Alexela Kontserdimajas kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kongress valis uue juhatuse, volikogu ja revisjonikomisjoni.

Uude juhatusse valiti Merry Aart, Arvo Aller, Kalle Grünthal, Helle-Moonika Helme, Mart Järvik, Kert Kingo, Rene Kokk, Siim Pohlak, Anti Poolamets, Urmas Reitelmann ja Jaak Valge.

Juhatusse kuuluvad põhikirja järgi ka erakonna esimees ja aseesimehed. Esimeheks sai Martin Helme ning aseesimeesteks Mart Helme, Henn Põlluaas ja Jaak Madison.

EKRE volikogusse valiti Evelin Poolamets, Tiit Kala, Kerst Kracht, Merike Lumi, Malle Pärn, Indrek Kalda, Urmas Espenberg, Harri Kingo, Enn Sarv, Ando Tulvik, Maido Pajo, Kristel Menning, Eve Pärnaste, Küllo Kingo ja Edmond Penu.

EKRE volikogusse kuuluvad peale valitud liikmete veel erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti kongressil Kalver Künnapuu, Mait Järvik ja Sven Ilves.

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama