Eesti elu on praeguse valitsuse juhtimisel jõudnud punkti, kus tuleb tõdeda – Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda on vaja rohkem kui kunagi varem.

Reformierakonna dikteeritud valitsuse poliitika tagajärjel vaesub Eesti kiiremas tempos kui ülejäänud Euroopa. Vaesumine saab sisse veelgi suurema hoo, kui inimeste rahakotile hakkavad mõju avaldama automaks, suhkrumaks, maamaksutõus ja pensionide täiendav maksustamine. On oht, et kümned tuhanded inimesed on maksujõuetuse tõttu sunnitud loobuma autost ja oma kodust.

Selle asemel, et maksude langetamise kaudu ettevõtlust edendada ja riigi rahakotti suurendada, ajab valitsusliit üha jõhkramate võtetega rahva jõukust ümber jagavat röövpoliitikat. Viimase aasta jooksul on Riigikogu opositsioonilt võetud järjest ära tööriistu poliitiliste otsuste mõjutamiseks. Peagi plaanitakse võtta vaenukõneseadusega inimestelt ja meediakanalitelt ka võimalus valitsevat režiimi kritiseerida. Oluliselt on halvenenud julgeolek, sest valitsuse lahtiste uste poliitika tagajärjel on viies kolonn Eestis väge juurde saanud. Eestlaste endi rahvastikuline väljavaade muutub üha süngemaks. Kõige tipuks on teatatud, et kavatsetakse hakata jälgima hoiustajate pangakontosid.

EKRE on ainus poliitiline jõud, mis tegelikult suudab ja tahab Eesti riiki sellest sügavikust välja vedada. Ennast rahvuskonservatiivsena esitlev Isamaa on muutunud liberaalsete võimuerakondade koostööpartneriks ja on oma püüdes meeldida kõigile loobunud kaitsmast oma maailmavaatelisi väärtusi.EKRE seisab jõuliselt oma programmi ja põhimõtete eest ega kavatse taganeda. Veel üht erakonda, mis püüab pakkuda valijatele liberaalsel baaskonsensusel põhinevat peavoolupoliitikat konservatiivses kastmes, ei ole Eestisse rohkem vaja, neid on niigi küllalt.

Kinnitame oma liikmetele ja toetajatele, et EKRE jätkab tööd Reformierakonna valitsuse laastamistöö takistamiseks. Me ei luba võtta inimestelt ära nende autot, kodu, normaalset sissetulekut ja turvatunnet. Me ei luba Reformierakonna valitsusel mängida Eesti metsi ja maid, kinnisvara ja maavarasid välismaiste suurkorporatsioonide kätte. Me ei ole nõus, et peremeeste ühiskonna ehitamise asemel ehitatakse Eestis teoorjadest koosnevat jälgimisühiskonda, kus rahva enamuse ainus roll on maksude maksmine valitsevale klikile. EKRE on alati nõudnud ja nõuab ka edaspidi ranget immigratsioonipoliitikat – oleme ainus tegelikult Eesti riigi ja rahva ning eesti keele püsimise eest võitlev erakond.

Kutsume kõiki üles meiega liituma ja meid toetama, et olla veelgi tugevamad oma poliitika elluviimisel. Me ei tohi lasta lüüa kiilu Eesti rahvuslike jõudude vahele ega muutuda erakonnaks, mis on meie konkurentidele mugav ja meeldiv. Jätkame tööd selle nimel, et tulla 2025. aasta kohalike omavalitsuste valimistel välja kõige eestimeelsemate kandidaatidega. Seiskem ühiselt rahvuslike väärtuste kaitsel! Eesti eest!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama