Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) naisühendus korraldab 4. märtsil Tartus konverentsi „Mida naised räägivad?“, kus teemadeks naised poliitikas, traditsioonilised pereväärtused, massiimmigratsioon kui oht naistele, LGBT propaganda koolides jms.

Londoni hotellis kell 18 algaval konverentsil esinevad EKRE naisühenduse esinaine, Riigikogu liige  Kai Rimmel, naisühenduse juhatuse liige Merike Lumi, naisühenduse liige Evelin Poolamets jt.

„Kui seni on kiputud arvama, et EKRE on suuresti meeste mängumaa, kuhu naistel pole asja, siis tegelikult see mõistagi nii ei ole,“ ütles Kai Rimmel.

Ta lisas, et EKRE naisühendus pole igakuiselt koos käiv kohviklubi, vaid töörühm, kes koguneb vastavalt vajadusele. Kui on teema, mis vajab spetsiaalselt naiste seisukohta erakonna jaoks, tuleme kokku ja arutame,“ lisas Rimmel.

EKRE-sse kuulub väga palju naisi, ka Riigikogu koosseisus on mitu naist, lisaks Kai Rimmelile Merry Aart, Kert Kingo, Helle-Moonika Helme, neist Kert Kingo oli ka minister.

EKRE naiste hulgas on nii õpetajaid, lasteaednikke, teadlasi, arste, insenere kui ka juriste, kellest paljud on emad või vanaemad.

Tartus aset leidval laiendatud koosolekul ehk konverentsil räägivad EKRE naised naise rollist poliitikas ja poliitika rollist naise elus, oma maailmavaatest ja sellestki, kuidas kaitsta traditsioonilist perekonda.

Sissepääs konverentsile on kõikidele prii.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama