Sel reedel ja laupäeval (12.-13. augustil) Paides toimuval arvamusfestivalil astuvad üles ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindajad. Tule kuulama ja kaasa elama!

REEDE (12. august)

12-13.30
Riigikogu liige ja ajaloolane Jaak Valge esindab erakonda poliitikaala debatil „Eesti ja tema inimesed: kuidas suudame meie ühiskonna päriselt ära siduda?“

14-15.30
Endine keskkonnaminister, ettevõtja Rain Epler osaleb poliitikaala debatil „Kas kliimaneutraalsus 2050ks aastaks on piisavalt ambitsioonikas?“

15.40-15.50
Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees Henn Põlluaas peab Paide keskväljakul kõne Eesti tulevikust.

Alates kella 11 on Paide Vallimäe ja kiriku vahelisel muruplatsil (Posti tn 8) avatud EKRE ka telk. Avatud on vaba mikrofon, kus kõik soovijad saavad kõneleda 3 minuti jooksul sellest, mis hinge peal. Modereerib Kalle Grünthal.

 

LAUPÄEV (13. august)

10-11
EKRE aseesimees ja Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison osaleb koos teiste eurosaadikutega Festivaliklubi alal toimuval debatil „Mis on rahu hind Euroopas?“

12-13.30
Endine sõjaväelane, EKRE piirkondade koordinaator Rudolf Jeeser osaleb poliitikaalal aruelul „Kui Eesti oma plaanidega valmis jõudis, oli kriis juba alanud“.

14-15.30
Poliitikaala debatis „Julged investeeringud, kus te olete?“ esindab rahvuskonservatiive Riigikogu liige Rene Kokk.

16-17.30
Tartu linnavolikogu liige ja sotsiaaltöö ekspert Merle Kivest osaleb poliitikaala debatil
„Mul on hingel raske. Kallis riik, palun aita mind“.

18-19.30
Riigikogu liige ja sõjandusekspert Leo Kunnas osaleb poliitikaalal arutelul „Ukraina. Me ei anna andeks“.

18-19.30
Kogukonna alal paneelis “15 aastaga Euroopa rattarikkama riigi hulka” osaleb Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas.

20-21.30
Parlamendierakondade esimeeste debatt. EKRE-t esindab erakonna esimees Martin Helme.

 

Laupäevased debatid EKRE telgis (Posti tn 8):

12-13.30
Tallinna volikogu liige Mart Kallas ja Türi abivallavanem Elar Niglas arutlevad teemal, millises suunas areneb pealinn ja millises suunas Järvamaa.

14-15.30
Teemal „Vaktsiinikahustuste hüvitiste fond – kas riiklik pettus?“ räägivad Riigikogu liikmed Kalle Grünthal ja Kert Kingo, vatsiinikahjustuse saanud patsient Õnne Ann Roosvee ning MTÜ “Ikkagi inimesed” esindaja.

17-18.30
Kert Kingo, Kalle Grünthal, Elvis Brauer, Kersti Kracht kõnelevad teemal „Millega tegelevad riigiprokuratuuri „ristiisad“?

 

KOGU FESTIVALI KAVA 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama