Kolmapäeval, 7. veebruaril toimunud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tallinna kesklinna osakonna üldkoosolekul valiti osakonnale tänavuseks aastaks uus juhatus. 

EKRE kesklinna osakonna uueks juhiks valiti endine ajakirjanik Kadri Paas. Aseesimeesteks valiti osakonna varasem juht Veiko Hartwig Valgepea ja ettevõtja Mait Talu. Üldkoosolekul osales kokku 42 inimest, uusi liitujaid oli 16.

“2018. aastal teeb EKRE, aga ka kõik meie konkurendid ära ettevalmistused järgmise aasta kevadel toimuvateks riigikogu valimisteks. Peame olema erakordselt tublid, särtsakad ja energilised, et EKREst saaks pärast valimisi jõud, kellest ei saa valitsuse moodustamisel mööda vaadata. Koostöö  EKRE teiste Tallinna osakondade ja ringkondadega, samuti Harju-Rapla ringkonnaga on seejuures ülitähtis, sest Tallinnast ja selle lähiümbrusest valitakse pool riigikogu koosseisust,” rõhutas EKRE kesklinna osakonna uus juht Kadri Paas.

Kadri Paas töötas 2001-2008 Õhtulehe, seejärel 2008-2010 Äripäeva uudiste- ja loovtoimetuse ning 2012-2017. aasta aprilli keskpaigani Eesti Päevalehe majandustoimetuse ajakirjanikuna. 2014. aastal avaldas ja kirjastas ta koos toonase Äripäeva ajakirjaniku Katariina Krjutškovaga dokumentaalteose Eesti kõige staažikamast peaministrist Andrus Ansipist. 2004. aastal lõpetas Paas Tallinna Ülikooli ajalooõpetajana ja 2007. aastal sama kõrgkooli kommunikatsiooni eriala magistrina.

2017. aasta kohalikel valimistel kandideeris Kadri EKRE nimekirjas Viimsi vallas loosungiga “Viimsi vajab revidenti!”. Ta korjas kokku EKRE nimekirja kolmanda häältesaagi, ent sellest ei piisanud, et saada Viimsi vallavolikogu liikmeks. Paas on kaitseliidu Toompea malevkonna liige.

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama