Rahvusmeelsed inimesed peavad kindlasti olema esindatud ka Euroopa Parlamendis ja seetõttu on väga vaja, et keegi EKRE toetajatest ei jääks valimistest kõrvale.

EKRE saadik(ud) hakkab koos teiste Euroopa rahvuslastega Strasbourgis võitlema rahvusriikide Euroopa Liidu eest, ja mis veel tähtsam – üheskoos aidatakse ära hoida hukatuslikke otsuseid, nagu on EL-i nn afrodeklaratsioon, mis tähendab Aafrika ülekolimist Euroopasse.

EKRE toetus europarlamendi valimiste eel on täna avaldatud  Kantar Emori uuringu järgi tõusnud 11 protsendilt 12 protsendile, mis tähendab kohta nende populaarseimale kandidaadile Jaak Madisonile, kirjutab Postimees.

EKRE valija, ära jää lootma, et see koht on nagunii olemas, vaid tea, et seda tuleb kindlustada – seepärast pühapäeval valima! Rahvuskonservatiivide valimisaktiivsus tagab meie edu!

Uuringujuht Aivar Voog märkis, et Kantar Emori andmete kokkupanekul oli mudeli aluseks eeldus, et prognoositavaks hääletamisaktiivsuseks võiks tulla ligikaudu 40 protsenti. “Kui hääletamisaktiivsus tuleb kõrgem, siis ka vastavalt suureneb EKRE ja Keskerakonna osakaal ning väheneb Reformierakonna osakaal lõpptulemuses,” selgitas ta valimisaktiivsuse mõju. “Kui hääletamisaktiivsus tuleb 40 protsendist madalam, siis vastavalt suureneb ka Reformierakonna kui potentsiaalse võitja häälte osakaal.”

Meil on vaja tõsta EKRE ning langetada Eesti vaesusesse tõuganud Reformierakonna mõju, seega kõik valimiskastide juurde!

Rahvuskonservatiivist valija võib anda hääle kellele tahes nimekirjas, sest kõik need inimesed on tublid ja seisavad Strasbourgis Eesti eest. Mart ja Martin Helme küll jätkavad Eestis ja valitsuses, kuid neile antud hääled toetavad neid, kes kavatsevad valituks saades Euroopa Parlamenti globaliste ja föderaliste taltsutama minna.

Seega – kõik rahvusmeelsed inimesed pühapäeval kodukohajärgsesse valimisjaoskonda valima!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama