Hea EKRE toetaja!

Hoolitsegem selle eest, et kõik meie sõbrad, sugulased ja tuttavad, kes toetavad Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda, jōuaksid homme pühapäeval 3. märtsil valima. Pakkuge küüti nende piirkondade inimestele, kes kehva bussiühenduse tõttu ei pääse oma kodust liikuma. Kaalul on meie riigi ja rahva tulevik. Iga hääl loeb!

Laupäevased 2.03 uudised Reformierakonna edukatest e-valimistest tunduvad loogilised olevat, kuid EKRE-l on suur võimalus õigel valimispäeval supertulemus võtta.

Kantar/Emori täna avaldatud eelküsitluse järgi eel- ja e-valimistel ligi 30% e-hääli kogunud RE võib 13,4% e-häältega EKRE ees pühapäeval ka tugevasti põruda, sest RE lagi on käes, aga rahvuskonservatiivid kutsusid teadlikult oma toetajaid valima paberkandjal ning elektroonilist hääletust kasutama ainult siis, kui muud võimalust pole. Ka pole loetud välismaalt laekunud hääli, kus suur toetus EKRE-le peaks tulema just Soomest.

E-hääletus aga on Reformierakonna lapsuke ja nende toetajad, nagu RE kunagiste valitsuspartnerite Isamaa ja SDE valijad, olid selles aktiivsed, ning said kõrgeid tulemusi just seetõttu. Pühapäev aga muudab asju tundmatuseni, sest siis astuvad tegevusse paberhääletama kutsutud EKRE toetajad. Ilmselt parandab paberhääletusega oma tulemust ka KE.

Kantar Emori uuring lubab EKRE-le 17,3% häältest, mis on vägagi subjektiivne hinnang, sest rahvuskonservatiivide päev tuleb pühapäeval. EKRE kutsub kõik oma valijaid aktiivselt hääletama, et erakond saaks vähemalt 21 kohta Riigikogus – siis on võimalik algatada eelnõusid teistelt tuge otsimata, aga ennekõike – siis ei saa valitsust EKRE-t arvestamata luua.

EKRE toetajad, minge pühapäeval kindlasti valima, sest meil on veel võimalus need valimised võita!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama