Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogu valis täna Põltsamaal toimunud istungil tagasi senise esimehe Evelin Poolametsa.

Evelin Poolamets on Lääne-Virumaa turismiettevõtja ja Vinni vallavolikogu liige. Ta on abielus, peres kasvab kaks tütart.

Poolamets ütles, et Eesti valitsus peaks les näitama üles empaatiavõimet oma riigi inimeste suhtes, sest energiakriisist alguse saanud ülikiire inflatsioon sööb inimeste sääste ja turvatunnet.

„Kobarkriiside ajastul on esmatähtis tagada inimeste toimetulek. Alustama peaks just lastega peredest, et nad suudaksid oma arved maksta. Peaminister jätab pahatihti mulje, et ta tunneb Eesti olusid üksnes oma vanemate kaudu, keda ta tihedalt näitena kasutab,” ütles Poolamets.

EKRE volikogu aseesimeheks valiti ettevõtja ja Räpina vallavolikogu liige Tiit Kala.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil valitud volikogu liikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama