Täna 24.11.18 Türi kultuurikeskuses kogunenud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu võttis vastu poliitilise avalduse, milles deklareerib, et on kategooriliselt ÜRO globaalse rändepaktiga ühinemise vastu ja peab vajalikuks panna paktis osalemise küsimus rahvahääletusele.

VOLIKOGU AVALDUS

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kutsub üles Eesti avalikkust mobiliseeruma Eesti põhiseadusliku korra ja suveräänsuse kaitseks.

ÜRO globaalne rändepakt, millega liitumise kartellierakonnad kavatsevad heaks kiita, on Eesti suveräänsust ja rahvuslikke huve kahjustav dokument, mis sisuliselt kutsub üles üleilmsele rahvasterändele. Paktis toodud kohustused muutuvad aja jooksul rahvusvahelise tavaõiguse osaks ja meile vältimatuteks, muutes Eesti multikultuurseks läbikäiguhooviks.

Näeme selgelt, kuidas eelkõige immigratsiooniteemade, sealhulgas immigrantide jagamise, aga ka liikmesriikide maksupoliitika, riigikaitse ja liberaalse ideoloogia kohustuslikuks muutmise kaudu toimub süstemaatiline rahvusriikide suveräänsuse lammutamine, mille tulemuseks on Euroopa põlisrahvaste peremehestaatuse ja kultuuri hävitamine.

Me ei nõustu väitega, et ÜRO rändepaktiga liitumata jätmine on Eesti seniste liitlaste ja senise välispoliitilise kursi hülgamine. Taolise väite esitajad eiravad teadlikult asjaolu, et terve rida immigratsiooni sihtriike keelduvad rändepaktiga liitumast. USA, Poola, Ungari, Austria, Tšehhi, Austraalia, Iisrael, Šveits jne ei ole rahvusvahelised paariariigid, vaid meie olulised liitlased. Rändepakti teemal toimuvad sarnaselt Eestile ägedad sisepoliitilised vaidlused mitmetes teistes riikides, näiteks Saksamaal ja Belgias. Seevastu liituvad rändepaktiga kolmanda maailma riigid ja võimalik, et ka Venemaa, kes näevad selles oma geopoliitiliste huvide teostamise vahendit või võimalust vabaneda rahvastiku ülejäägist.

Eesti põhiseaduse § 1. ütleb, et Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas. Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu. Oleme tunnistajaks, kuidas Eesti riigivõimu harud töötavad kaasa, et tükk tüki haaval loovutada eesti rahvale kuuluvat kõrgemat võimu rahvusvahelistele organisatsioonidele. Eesti põhiseaduslike institutsioonide esindajad väidavad, et Eesti riigi järk-järguline lammutamine ja lahjendamine Euroopa Liidu, ÜRO, rahvusvaheliste kohtute ja teiste globalistlikku korda esindavate organisatsioonide kasuks ongi Eesti riigi tugevdamine. Mitte ühelegi valitsusele ega presidendile ei ole rahvas suveräänsuse loovutamiseks mandaati andnud.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond seisab kategooriliselt globaalse rändepaktiga ühinemise vastu ning peab vajalikuks panna paktis osalemise küsimus rahvahääletusele. Vastava eelnõu on EKRE fraktsioon Riigikogule juba esitanud. ÜRO globaalse rändepaktiga ühinemine või mitteühinemine mõjutab mitte ainult meie, vaid ka meie järeltulevate põlvede elu. Sedavõrd põhimõttelise küsimuse puhul ei tohi ühiskonda poliitilise otsuse tegemisest kõrvale tõrjuda. Las rahvas, kui kõrgeim võim riigis, otsustab, milline tulevik ootab Eestit.

Referendum aitab selle poliitiliselt konfliktse küsimuse lahendada ühiskonnas lõplikul moel, konstruktiivselt ja legitiimsuse garantiiga.

Kõigil Eestist hoolivatel kodanikel seisab ees tõehetk: kas toetada 3. märtsil neid poliitilisi jõude, kes lammutavad omariiklust ja Eesti rahvusriiki või toetada EKRE-t, kellel on rahvale selge sõnum – toetage meid, et me saaksime võidelda EESTI EEST!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama