Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Tallinna Haabersti osakonna liikmed käisid 17-detsembril Rocca al Mare ümbruse kaubanduskeskustes inimestele kaunist aastalõppu ja advendirahu soovimas.

Jagati ka kommi ja vajalikke meeneid nagu küündlad, tikud ja helkurid, soovijaid said kaasa EKRE voldikuid ja Konservatiivide Vaba Sõna viimase numbri.

“Inimeste vastuvõtt oli soe ja paljud olid üllatunud, et mõni erakond tuleb välja ka niisama head adventi soovima ja kinke jagama. Enamasti tullekse inimeste meelest parteide poolt välja ikka vaid valimiste eel ja siis kohe hääli püüdma,” ütles EKRE Põhja-Tallinna piirkonna juht Urmas Espenberg.

“Kaubanduskeskuste suhtumine asjasse oli aga üsna erinev. Kui RIMI-s ja Selveris on lahke pererahvas, kes jõulurahu soovijaid enamasti ei kiusa, siis ei saa seda paraku öelda Rocca al Mare keskuse kohta. Kurjad turvatöötajad kihutasid meie inimesed julmalt minema, kuid vaatamata jahedale ilmale jätkasime siiski tööd lähiümbruse tänavatel, ” lisab Espenberg.

FOTO: Nõmme TV – pildil osakonna liikmed Urmas Espenberg ja Anti Radik 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama