Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tallinna Haabersti osakond tervitas taasiseseisvumispäeval Nurmenuku keskuse juures inimesi rahvuskonservatiivse sümboolika, sõnumite ja maiustustega.

Haabersti osakonna rahvuskonservatiivid andsid KOV 2017 valimiste avapaugu just täna 20. augustil, Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeval. Jagati erakonna meeneid ja agendat ning uut valimisvoldikut “EKRE kümme käsku”.

EKRE Haabersti esinumbri Urmas Espenbergi sõnul valiti see päeva kampaania avaürituseks teadlikult, kuna 21.augustil algab Tallinna välireklaamikampaania ja nii oli võimalik ennast kohalikele inimestele paremini meelde jätta.

“Kümne käsu voldiku jagamise juures sai ka veidi musta huumorit, kuna nii mõnedki Õismäe elanikud ei saanud aru, kuidas saab Eesti poliitikas olla erakonda, kes ei varasta ega luba seda ka teistel teha ( vt. esimest kümnest käsust). Kust võetakse sel juhul raha uute asjade elluviimiseks? Nii tuligi selgitada, et selline erakond on olemas ja kui pannakse piir varastamisele ja korruptsioonile, jääb raha kohaliku elu edendamiseks ülegi,” nentis Espenberg, kes oli üllatunud, kui sügavale inimeste teadvusesse on korruptsioon oma juured ajanud.

 

Blog Attachment
  • ekre_113
Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama