Konservatiivse Rahvaerakonna ringkondadel ja nende inimestel on käes palavad päevad. Laupäeval oli erakonnas väga tihe päev, sest advendikampaaniaga oldi väljas Tallinnas Lasnamäel, Kuressaares, Mustvees, Raplas. Pühapäeval 13.12 toimusid üritused Valgas, Kohilas, Jõgeval ja Tallinnas Nõmmel. Inimestele jagati kommi ja erakonna värsket ajalehte. Vesteldi ja tunti vastastikust huvi nii kohalike kui ka globaalsete probleemide üle. Külma ning rõske ilma vastu aitas kuum jook.

EKRE juhatuse liikme Urmas Espenbergi sõnul, kes kohtus rahvaga Nõmmel, jäi peamise asjana kõlama mure rahva edasise käekäigu ja toimetuleku üle Euroopas tekkinud kriiside keerises. Paljudele tegi muret Angela Merkeli lahtiste uste poliitika, samuti avaldati arvamust, et Euroopa on lõhenemas kaheks – juba islamiseerunud ja multikultuuristunud Lääne-Euroopaks, ja konservatiivsemaks rahvustekesksemaks Ida-Euroopaks.

“Vesteldes kohalikest asjadest jäi sõelale mõte, et Nõmme võiks muutuda tulevikus iseseisvaks linnaks ja olla Tallinnast eraldi nagu vanasti. Veel arutleti Nõmme keskuse väljaehitamise üle ning räägiti raudteeületuskohtade turvalisemaks muutmisest, “ütles Espenberg

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama