Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

16.november 2015

PRESSITEADE

Konservatiivne Rahvaerakond nõuab pagulaste- ja migrantide vastuvõtu peatamist

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond nõuab seoses veriste sündmustega Pariisis valitsuselt Poola ja Läti eeskujul, et peatataks pagulaste- ja migrantide vastuvõtt. Konservatiivid nõuavad Eesti valitsuselt konkreetseid meetmeid Eesti elanikkonna kaitseks ja piirivalve tugevdamiseks meid ohustava kontrollimatu rände vastu.

Avatud uste ja multikultuursuse poliitika Euroopa Liidus on ammu läbi kukkunud, kuid sellest arusaamine juurdub visalt. Eesti inimeste turvalisuse tagamise asemel tegeleb valitsus loosungliku sallivuspropagandaga, oponentide sildistamise ja kiusamisega ning kellegi teise peale lootmisega. Taoline suhtumine ohustab konkreetselt meie kõigi turvalisust.

„Kui kaua veel peab voolama süütute eurooplaste ja meie külaliste veri? Valitsus peab aduma oma vastutust Eesti turvalisuse tagamisel, see on tema kõrgeim kohustust, aeg on roosast udust välja tulla,“ ütleb Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme. „Oleme mõttes ohvritega ja langetame pea, kuid samas peab koheselt tegutsema, et terror ei jõuaks Eestisse. Eesti inimeste turvalisus ja Euroopa saatus on meie endi kätes.“

Konservatiivide fraktsioon riigikogus on vastaval teemal teinud 4 arupärimist sise- ja peaministrile ning vähemalt 14 korda pärinud aru riigikogu infotundides, kuid need kõik on jäänud vajaliku tähelepanuta.

Rohkem infot

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees

Mart Helme, 5282588

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama