Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Pressiteade

Tallinn, 14.08.2015

Laupäeval, 15.augustil algusega kell 12.00 otsivad tunnustatud põllumajanduse eksperdid Arvamusfestivalil Konservatiivse Rahvaerakonna poolt korraldatud arutelul parimat lahendust Eesti põllumajanduse arenguks.

Võimalike arenguteede ja valikuvõimaluste üle arutlevad Eesti Maaülikooli professor Rando Värnik, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhataja Roomet Sõrmus, Eestimaa Talupidajate Liidu juhatuse aseesimees Leho Verk. Vestlust juhib konsulent ja MTÜ Eesti Maaelu Nõuandeteenistuse juhatuse liige, Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Merry Aart.

Merry Aart: „Eesti põllumajandus on hetkel keerulises seisus: kas see on kriis või oleme juba jõudnud katastroofieelsesse seisu? Kas riigil on olemas põllumajandusvaldkondade (nt sealiha- ja piimatootmine) strateegiad ning kavad kriisiolukordades käitumiseks? Sajad töökohad on juba kadunud, kui palju kaob veel? Millised võiksid olla lahendused? Kas jõuame selleni, et meie endi põllumajandustoodang väheneb mahus, mis muudab meid sõltuvaks Euroopa Liidu toidutootjatest või säilitame siiski omamaise põllumajanduse ning suudame toita oma inimesed ja jääda ka põllumajandustoodangu eksportijateks?“

Põllumajanduse tulevikku lahkav arutelu toimub Arvamusfestivalil Eesti Rahva erakonna eestoa nime kandvas Konservatiivse Rahvaerakonna telgis. Kõik, kel Eesti põllumajanduse hea käekäik südameasjaks, on oodatud kaasa mõtlema ja arvamust avaldama.

 

Rohkem infot:

Merry Aart

50 93 378

merryaart@gmail.com

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama