PRESSITEADE

16. juuni 2017

Konservatiivse Rahvaerakonna esinumber Türi vallas on Elar Niglas

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Türi osakond kinnitas sügisesteks valimisteks Türi vallas erakonna esinumbriks osakonna juhi Elar Niglase.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Türi osakonna liikmete hinnangul on just Elar Niglas parim valik neid esindama ja valimisvankrit vedama. „Noored nagu Elar lähevad ajas vaid paremaks. Tal on olemas kõik, et saada väärikaks poliitikuks ja jõuda kaugele,“ ütles osakonna juhatuse liige Heli Koit.

Niglas on seisukohal, et inimnäolisema vallajuhtimise loomiseks on oluline kõikide sihtgruppide kaasamine kõigil tasanditel. „Võtmesõnaks on otsedemokraatia, sest rahval peab olema võimalus oma elukeskkonna kujundamisel kaasa rääkida,“ märkis Niglas.

„Tähtis on, et suurte erakondade toiduahelad ja poliitilised vangerdused ei pärsiks koduvalla arengut. Vallavanema kandidaadi puhul on oluline, et ta suudaks valla juhtimiseks komplekteerida võimeka ja kompetentse meeskonna ega sõltuks poliitilistest mängudest. Vajadusel oleme valmis leidma uue vallavanema konkursi korras. Meie eesmärk on leida Türi inimestele parim võimalik lahendus,“ sõnas ta.

Lisainfo:

Elar Niglas
Konservatiivse Rahvaerakonna Türi osakonna esimees
Tel 5305 6120

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama