PRESSITEADE

31. mai 2017

Konservatiivse Rahvaerakonna Järva valla osakonda valiti juhtima Arvo Imsi

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Järva valla osakonna esimeheks valiti senine Koigi osakonna juht Arvo Imsi.

Järva-Jaanis toimunud koosolekul valiti EKRE Järva valla osakonna aseesimeheks Kaljo Arusalu ning juhatuse liikmeteks Alar Sakkool, Agu Mölter, Galina Prohorenko ja Mati Labidas.

Arvo Imsi sõnul sõltub valla heaolu sellest, kas vallas on tööandjaid ja suudetakse pakkuda avalikke teenuseid.

„Teeme igakülgset koostööd ettevõtjatega, et neil oleks Järva vallas hea tegutseda. Kui vallas on ettevõtlikke inimesi ja ettevõtlust, siis on vallal ka tulubaas,“ ütles Imsi.

„Kui maal on tööd ja omavalitsus suudab pakkuda head avalikku teenust, siis ei lähe inimesed maalt ära Tallinna ja Soome, vaid saavad maal oma eluga ise hakkama.

Imsi sõnul ei vastanda Konservatiivse Rahvaerakond ennast valimisliitudele nii, nagu valimisliit „Järva heaks“ vastandab end erakondadele.

„Vastandujad ei saa aru sellest, et erakondade liikmed on samuti kogukonna liikmed ja tulnud kokku selleks, et kohalikku elu edendada. Konservatiivse Rahvaerakonna liikmete seas on palju kohalikke ettevõtjad ning aktiivseid ja tublisid inimesi. Kohalik omavalitsus ei ole riigist lahutatud. Eesti on tervik, koos kõigi linnade, valdade ja küladega.“

Lisainfo:

Arvo Imsi
Järva valla osakonna esimees
Tel 508 4616

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama