Keegi meist ei taha, et Eestit juhiksid vargad, liiderdajad, laiskvorstid ja tainapead, või veel hullem – selgrootud limukad, kes ülesehitamise asemel Eesti rahvusriiki teadlikult lammutavad. Kuidas takistada selliste isikute jõudmist riigitüüri juurde ning teha pühapäeval arukas valik?

KÄITU NII:

• Mine kindlasti valima, sadagu taevast kasvõi pussnuge. Kui jätad valimata, saab võimule sulle vastumeelne kandidaat ja peale selle kaotad moraalse õiguse poliitikuid kritiseerida.

• Mõelda tuleb alati oma peaga, ka valimiskabiinis! Kartellierakondade massiivne, uksest-aknast tulev valimisreklaam püüab viimasel hetkel välja lülitada sinu kriitikameele ja panna unustama nende seniseid seisukohti ja tegusid. Ära lase end tinistada!

• Ära lase end mõjutada peavoolumeedia viimaste päevade infooperatsioonidest, mille raames niinimetatud eksperdid püüavad kallutada kergeusklikke inimesi valima “õigeid erakondi”. Enamik neid “eksperte” pole kaugeltki erapooletud, vaid on seotud mõne erakonna või huvigrupiga ja laulavad nende laulu.

• Vali erakonda ennekõike maailmavaate järgi, sest kohalikel valimistel ei otsustata ainult seda, kes lapib järgmisel nelja aastal tänavaauke – kohalik volikogu otsustab muu hulgas ka seda, kas sinu naabertänavasse rajatakse pagulaskeskus ja milliste väärtuste ja maailmavaatega lasteaia- ja koolidirektor ametisse nimetatakse. Rahvusriigi lammutajad ei tohi lasta võimu juurde, ka mitte kohalikul tasandil.

• Ära usu valija lollitamiseks välja mõeldud soovitusi “mitte valida erakonda x, sest siis minevat hääl kaduma”, või “valides erakonna x, saad erakonna y”. Need soovitused on kartellierakondade küüniline manipulatsioon.

• Ära vali erakondi, kes on oma tegudega tõestanud, et nad töötavad Eesti riigi ja rahva kestmise vastu (Eesti-Vene piirilepe, Brüsseli ees koogutamine, Rail Baltic, immigratsioon ja võõrtööjõu sissevedu).

• Ära vali erakondi, kes teevad otsuseid, mis ei arvesta rahva enamuse tahtega. Meenutuseks: rahvas ei taha homoabielusid, aga kartellierakonnad tahavad. Rahvas pooldab presidendi otsevalimisi, aga kartellierakonnad mitte.

• Ära usu valimislubadusi stiilis “palju raha kohe kätte”, sest need lubadused on mõeldud põhimõttelageda valija püüdmiseks arvestusega, et ühe käega antud raha võetakse teise käega (erinevad maksutõusud) tema taskust tagasi.

• Vali erakonda, kes seisab sellise Eesti eest, kus tahad ise elada viie, kümne või kahekümne aasta pärast ja kus tahad näha elamas ka oma lapsi ja lapselapsi.

• Kui teie soovitud kandidaat osutub valituks, nõua temalt järgmise nelja aasta jooksul järjekindalt aru, kuidas ta on teie huve kaitsnud.

Tee tark valik!

Pühapäeval, 15. oktoobril on kõik valimisjaoskonnad avatud kell 9 – 20.
Valimisjaoskondade asukohad leiad aadressilt 

 

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama