Laupäeval , 10. veebruaril toimunud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Lääne-Tallinna ringkonna üldkoosolekul valiti selleks aastaks uuesti juhtkond.

EKRE Lääne-Tallinna ringkonna esimehena jätkab Wesse Allik. Aseesimeesteks valiti mustamäe osakonna juht ja ettevõtja Mart Kallas ning Nõmme osakonna juht Urmas Kaljurand.

Uude ringkonna juhatusse kuuluvad Hendrika Näägo, Kadri Vilba, Annela Lani ja Raivo Põhjakivi.

Lääne-Tallinnal läks viimastel KOV valimistel hästi, Tallinna linnavolikokku said sisse Mustamäelt Martin Helme 2542 häälega ja Wesse Allik 762 häälega Nõmmelt. Samal ajal tegid ka teised kandidaadid head tööd, nüüd juhatusse kuuluvad Kadri Vilba sai 261 häält Hendrika Näägo 137 häält.

„Meie kandidaatide edu taga on korralik meeskonnatöö. Ilma selleta poleks nad Kandidaadid suure tähega, vaid lihtsalt inimesed valimisnimekirjas,“ kommenteeris Wesse Allik valimistulemusi. 

„Kuigi riigikoguvalimised on järgmisel aastal, algavad nad meie jaoks pihta juba kohe. Suur töö tuleb ära teha, nendest valimistulemustest sõltub palju EKRE jaoks ja otsustavaks saab, mis kursi võtab Eesti.“

Wesse meelest saavad nendel riigikogu valimistel otsustavaks suured valikud. “Kas jätkub Moskva ja Brüsseli ees lömitamine või mitte? Kas Eesti majanduspoliitikas hakkavad puhuma uued tuuled või punane sotsialismileek? Riigikaitses tuleb murrang või jätkub muinasjutt seoses 2%-ga, mis lahendab kõik probleemid? Kas Eesti keel jääb riigikeeleks või surutakse köögikeeleks? Need on asjad, mille üle tuleb võitlus!“

FOTOL:  Lääne-Tallinna uus juhatus, pildilt puudub fotograafi rollis Mart Kallas

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama