Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme kutsub aktiivseid rahvuskonservatiivseid inimesi poliitikasse, eesmärgiga minna Riigikogu valimistele kõige teovõimelisema Eesti erakonnana.

„Olen ühes küsimuses täiesti nõus president Kersti Kaljulaidiga: teadlaste, kirjanike, inseneride, ajakirjanike, õpetajate ja arstide aeg Eesti poliitikas ei ole möödas. Seepärast teen siinkohal üleskutse – kui teile läheb korda Eesti iseseisvus, eesti keel, eesti kultuur ja meie rahva kestmine, siis olete oodatud Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda,“ ütles Helme.

„EKRE on rahvuskonservatiivsel tiival ainus selgete sõnumite ja sihtidega ning kasvava liikmeskonna ja toetusega erakond. Meie ei paku virvatulukesi, vaid eestimeelset Eestit. Kutsun üles rahvusmeelseid inimesi koonduma enne järgmisi parlamendivalimisi ühise lipu alla, et ehitada üles suveräänne ja jõukas Eesti. Pöördun eraldi ka hääbuva Vabaerakonna rahvuskonservatiividest liikmete poole: ärge lööge pärast Vabaerakonna lagunemist poliitikale käega! Eesti vajab kõigi rahvuslikult mõtlevate inimeste jõupingutust, et riigi valitsemine hakkaks lähtuma tervest mõistusest ja Eesti põhiseadusest.“

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama