Eesti Konservatiivne Rahvaerakond seisab eesti rahva võõrandamatu õiguse eest olla peremeheks oma maal, ning võitleb selle eest, et eestlased ei peaks rändama võõrsile, vaid saaksid oodatutena tulla tagasi oma päriskoju, ütleb erakonna esimees Mart Helme oma uusaastatervituses.

Head erakonnakaaslased!

Üks teguderohke ja võitluslik aasta on selja taha jäänud, uus ootab ees. Ja nagu möödunud aastal, nii on ka uuel varuks kindlasti palju muutusi ja üllatusi. Nendes muutustes ja üllatustes saab kindlasti oma roll olema ka meie erakonnal. Lõppude lõpuks pole praeguseks enam mingit kahtlust, et võitlus, mida oleme pidanud kartellierakondade ja nende poolt kultiveeritava vale, korruptsiooni, poliitkorrektsuse, rahvusriikluse hülgamise ja suveräänsuse loovutamise vastu on hakanud vilja kandma. Juba ainuüksi meie olemasolu lõhub kartelli jalgealust ja uskuge mind, meie osa Reformierakonna kukutamises võimult on tunduvalt suurem, kui avalikkuses välja paistab. Loomulikult püüavad reformerid ennast erakonnasiseste vangerduste järel uuesti valitsusree peale upitada, aga olen veendunud, et endist hiilgust neil taastada ei õnnestu. Juba kasvõi selle pärast, et laiem taustsüsteem, rahvusvaheline keskkond muutub neile järjest ebasoodsamaks.

Kui me eelmisel aastal (ka presidendivalimiste kontekstis) võitlesime edukalt selle nimel, et Reformierakonnal ei õnnestuks üles ehitada Kadriorust kõige väiksema omavalitsuseni ulatuvat võimuvertikaali, siis käesoleval aastal see võitlus jätkub. Kõik teavad ju, et võim korrumpeerub ja et absoluutne võim korrumpeerub absoluutselt. Kohalike omavalitsuste valimise aastal ongi meie ülesanne seepärast nurjata praegu Keskerakonnale terendav üleriigilise võimuvertikaali üles ehitamine. Selleks peame tegema tubli tulemuse nii Tallinnas kui teistes omavalitsustes. Väljakutse on muidugi tõsine, aga ma usun, et me suudame erakonnana mobiliseeruda ja kaasata ka uusi jõude, kes meil selle raske ülesandega toime tulla aitavad.

Möödunud aastal liitus meie erakonnaga enam kui 600 inimest. Seda on ligilähedaselt sama palju, kui on Vabaerakonnas liikmeid ühtekokku. Nüüd on meie ülesanne värsked liitunud aktiivselt ringkondade ja osakondade töösse kaasata. Kindlasti on see ka üheks võtmeks, et me kohalikel valimistel edu saavutaksime. Mida suurem ja aktiivsem on meie rohujuure tasand, seda tugevam ja mõjukam on meie erakond Eesti poliitikas.

Ent lisaks valimistele ootab meid alanud aastal terve hulk muidki väljakutseid. Meie suhtes vaenulikud jõud on Euroopas toimuva rahvusluse tõusu tõttu ju paanikas ja sestap on meie kohalikele marionettidele ja muiduglobalistidele antud kätte käsulauad igasugune rahvuslus ja seda esindavad poliitilised jõud marginaliseerida ja naeruvääristada. Me ei lase ennast sellest häirida. Me teeme kindlameelselt seda, mida me tegema peame: seisame eestlaste rahvuslike huvide eest ja käsitleme Eestit ikka sellena, mis ta põhiseaduses kirja panduna on – rahvusriigina, mitte mingi Eestimaana, kus eestlaste, venelaste, ukrainlaste, soomlaste jne. asemel elavad mingid identiteeditud eestimaalased.

Aastal 2017. jätkab Euroopa Liit oma allakäiku ja USA keskendumist Euroopa asemel siseküsimustele ja Vaikse ookeani piirkonnale. Jätkub ka immigratsioonikriis ja Venemaa poolsed katsed oma mõjuvõimu laiendada. Need on globaalsed protsessid, milles me palju kaasa rääkida ei saa. Küll saame ja peame me aga nendest õigel ajal õigeid järeldusi tegema. Praegu Eestis ikka veel võimu omavad kartellierakonnad ja nende teenistuses olev peavoolu meedia keeldub asju õiges valguses nägemast ja ammugi ei ole nad valmis toimuvatest protsessidest õigeid ning meie rahvale juhiseks olevaid järeldusi tegema. Selle asemel valatakse meid järjekindlalt üle ajupesu ja propagandaga. Just see ajupesu ja propaganda on asi, mis peavoolu meedia enda poolt on ristitud “tõejärgseks”. On ju kõige ilmsem tõejärgne agitprop kõik see, mis kaasnes peavoolumeedia väljaannetes Brexitiga, Trumpi presidendiks saamisega, Ungari valitsuse immigratsioonipoliitikaga, Poola valitsuse
demokraatiavastasuses süüdistamisega jne.

Head võitluskaaslased!

Tänan kõiki, kes te meie ühisesse üritusse oma panuse olete andud – kasvõi selle näol, et olete lihtsalt meie liikmeks astunud, et sel moel oma toetust meie poolt esindatavatele ideedele avaldada. Uuel aastal uue hooga! Me ei ole ilmeksimatud. Me komistame, me kukume, me teeme vigu.

Aga me võime kõik koos kindlad olla ühes: me teeme seda, mida mitte keegi teine Eestis ei tee ja mida keegi peab tegema – me seisame eesti rahva võõrandamatu õiguse eest olla peremeheks oma maal. Me võitleme suveräänsuse tagasitoomise eest, me võitleme selle eest, et eestlased ei peaks rändama võõrsile vaid saaksid oodatutena tulla tagasi oma päriskoju. Ja me võitleme selle vastu, et Eestist saaks koht, mis on üle ujutatud mistahes maailma nurkadest kokku uhutud inimestega, kes vilistavad meie keelele, meie tavadele ja meie õigustele. Veelgi enam: kes arvavad, et nad võivad meile oma tahet peale suruda. Ja meie vaenlasteks selles võitluses pole mitte niivõrd rahvusvahelised suurkorporatsioonid ja nende nukukesed Euroopa Komisjonis või kustahes mujal laias maailmas, ei ole isegi mitte Kremli karvane käsi, vaid meie oma kartellierakondade vahel laiali jagunenud rahvusriikluse reeturid ja kollaborandid.

Sõbrad – soovin teile kõigile uuel aastal õnne ja edu isiklikus elus, veel enam aga tegusat kaasalöömist meie ühises võitluses. Uskuge, see võitlus on suurem ja tähtsam kui ükskõik kes meist üksikult võetuna!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama