Islamiterrorismi levikut Euroopas ei peata muu kui piiride sulgemine ja illegaalsete immigrantide väljasaatmine, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme.

“Lõppeva nädala terrorirünnakud andsid meile taas märku, et islamiterrorism kolib meile aina lähemale. Saime ka teada, et Eesti ministrid ei ole multikulti luuludest veel lahti saanud,” ütles Helme.

“Sotsist siseminister Anvelti sõnum pärast terroriakte oli: “politsei saab raha juurde”. Mitte sõnakestki terrorismi põhjustest, mitte sõnakestki islamist või immigratsioonist. Kramplikult keeldutakse tunnistamast, et islamiterrorismi levik on otseselt seotud immigratsiooni ja piiride puudumisega.”

Helme sõnul peab Euroopa loobuma hirmust diskrimineerimissüüdistuste ees ja tegema seda, mida ajaloos on alati tehtud: oma territooriumil olev vaenlane tuleb maalt välja saata!

“On selge, et islam on sõjas Euroopa vastu. Kõigile, kes soovivad, et Euroopa teeks rohkem koostööd, tuleb öelda selgelt: teeme koostööd moslemite Euroopast välja ajamisel! Kui seda ei tehta, peab iga riik oma piirid ise ära valvama ja oma territooriumile immigrante mitte lubama.”

Helme sõnul peavad nii peaminister Ratas kui ja siseminister Anvelt astuma konkreetseid samme sadamate ja lennujaama piirikontrolli taastamiseks.

“Ärgem unustagem, et Soome on 20-eurose laevasõidu kaugusel ja terror ongi nüüd täpselt nii kaugel,” ütles Helme. “Eesti tuleb hoida turvaline ja moslemivaba!”

 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama