Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna  fraktsiooni juht Martin Helme seob Brüsseli teisipäevased pommiplahvatused migratsioonipoliitikaga ning kinnitab selle valguses, et Eesti kvoot pagulaste vastuvõtmise osas peab olema null.

“Brüsseli lennujaamas toimub tulistamine ja plahvatused, tegelased hüüavad allah akbar, aga progressiivsed sallivuslased teavad, et sellel pole mingit pistmist islamiga ja ammugi pole sel mingit pistmist immigratsiooniga! Ühesõnaga, inimesed, parem eirake seda kõike, sest muidu te tegelete ühiskonnas hirmuõhustiku õhutamisega,” kirjutas Helme sotsiaalmeedias.

Tema sõnul tuleb vist leppida, et vasakpoolsed ei olegi võimelised enam oma “multikulti võlumaailmast” välja tulema ega suuda muuta oma seisukohta immigratsiooni ja islamiseerumise osas isegi siis, kui õhku lendavad nende oma lähedased ja vägistamised toimuvad nende endiga. “Mis siis ikka, tuleb lihtsalt leppida, et ühiskonnas on alati mingi osa neid, kes on pigem valmis surema ja teistel laskma surra, kui loobuvad oma läbikukkunud ideoloogiast. Meie, terve mõistusega inimeste asi on lükata nad aruteludest ja otsustustest nii kaugele, kui võimalik ja teha kõik mis vaja, et hoida oma kodumaa turvalisena. Meie kvoot on null,” rõhutas Helme.

Tema erakonnakaaslase Jaak Madisoni sõnul on praegu Brüsseli lennujaamas käimas projekt “Erinevus rikastab ja tere tulemast immigrandid!” “Süütud inimesed lastakse õhku ja EL-i liidrid korrutavad mantrat, et olgem sallivad ja avatud. Olemegi sallivad oma rahvaga, kuid mitte illegaalidega, kelle koht ei ole ega saa kunagi olema Euroopas,” märkis Madison.

Belgia pealinna Brüsseli Zaventemi lennujaamas kõmatas teisipäeva hommikul kaks plahvatust, edastas Belgia meedia. Kinnitamata andmeil on surma saanud 11 inimest. 

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama