Tule sel reedel, 30. augustil kell 9 hommikul Toompeale, et avaldada toetust praegusele valitsusele ja taunida Reformierakonna alatut võimupöördekatset Riigikogus.

Näitame üheskoos, et rahvas soovib riigitüüri juures näha ministreid, kes on asunud meie riiki stagnatsioonist välja viima ja kes lähtuvad oma tegevuses Eesti inimeste huvidest.
Avaldame toetust valitsusele, kes ei tegele „peenhäälestusega“, vaid julgeb teha inimeste elu paremaks muutvaid otsuseid nagu maksulangetused, pensionireform, erakorraline pensionitõus ja riigi kaitsmine odava võõrtööjõu eest.

Näitame üheskoos, et me ei soovi võimul enam näha Reformierakonda, kelle poliitika tõttu on 200 000 inimest Eestist lahkunud ja ligi 300 000 inimest elab suhtelises vaesuses ning kes teeb ka opositsioonis olles praegust valitsust laimates meie riigi mainele korvamatut rahvusvahelist kahju.

Tulge 30. augusti hommikul Riigikogu ette, et öelda selgelt välja: praegune valitsus peab jätkama, et viia ellu koalitsioonilepingus antud lubadused Eesti rahvale.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama