Kui ülejäänud erakondade liikmete arv iga päevaga aina kahaneb ja rahva huvi nende vastu on leige, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond selle mure üle kurta ei saa. Pärast esmaspäevast 26.11 eesti rahvale hukatusliku ÜRO migratsioonipakti vastast meeleavaldust liitus erakonnaga nelja päeva jooksul ligi 50 uut inimest.

“Kuigi sotsid üritasid oma räpaste provokatsioonidega meie üritust lõhkuda, madaldada ning diskrediteerida, siis tegelikult see neil ei õnnestunud ning rahva huvi uue, ausa ja rahva huve kaitsva poliitika vastu näib iga päevaga hoopis kasvavat,” ütles esmaspäevase miitingu üks organisaatoreid EKRE juhatuse liige ja Põhja-Tallinna piirkonna juht Urmas Espenberg. “Nii oleme ainuüksi viimase nelja päeva jooksul peale meeleavaldust saanud ligi 50 liitumisavaldust, mida nüüd vastavalt erakonna põhikirjale menetletakse.”

Kui nädal aega tagasi oli erakonna liikmete arvuks 8634, siis nüüd hakkab see lähenema 8700-le. “EKRE on tõeline rahvaerakond ja kasvutrend näitab selgelt meie populaarsuse kasvu just rahva hulgas, mida pole võimalik tasalülitada ei valitsevate kartellipoliitikute laimu ega peavoolumeedia valedega,” lisas EKRE Põhja-Tallinna piirkonna juht.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama