Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) sätestab kliendi andmete kogumise ja kasutamise ehk käesoleva privaatsuspoliitika. Käesolev e-pood tegutseb kooskõlas vastavate õigusaktide ja Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega.

Isikuandmete kogumine
EKRE e-poes kogutavad isikuandmed on eelkõige vajalikud edukaks tellimuse täitmiseks. Kogutavad andmed esitatakse kliendi poolt tellimuse sooritamisel.

Isikuandmete kogumine toimub ainult e-poes ostu sooritamisel kliendi poolt sisestatud andmetele tuginedes. Andmeteks saavad olla nii kontaktandmed kui ka aadressiandmed, mis on vajalikud kliendi tellimuse täitmiseks.

Isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmed annavad meile võimaluse teavitada klienti EKRE uutest toodetest, erinevatest kampaaniatest ja üritustest. Eelkõige kasutatakse andmeid kauba edukaks kohaletoimetamiseks ja ostja tellimuse täitmiseks. Isikud, kes ei soovi saada teavet EKRE toodete või muu tegevusinfo kohta, saavad ennast soovi korral sihtrühmast eemaldada.
Tellimuste täitmiseks ja kliendi paremaks ja kiiremaks teenindamiseks võib EKRE jagada teavet kolmandale osapoolele, kes kohustub infot hoidma konfidentsiaalsena ning kellest sõltub müüdava toote kohaletoimetamine kliendile.

Kogutud isikuandmed on lisatud kliendi poolt ostu sooritamisel. Iga klient vastutab enda poolt sisestatud info õigsuses, andmeid muuta pole võimalik, sest ostukontosid EKRE e-poes pole.

Isikuandmete kaitse
EKRE rakendab kõiki võimalikke meetmeid selleks, et kliendi isikuandmed oleksid kaitstud ning ligipääs e-poele edastatud andmetele ja vastava andmeinfo töötlemisele on ainult EKRE poolt lubatud isikutel.

Kõiki isikuandmeid ja infot käsitletakse konfidentsiaalse infona. Samuti on ostude sooritamine EKRE e-poes turvaline, mis tagab kliendi andmete ja panga-andmete turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja nõustumine
EKRE e-poe kasutaja on tutvunud ja nõustunud käesolevate privaatsuspoliitika tingimustega. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond jätab õiguse käesolevaid tingimusi muuta, teavitades sealhulgas muutustest oma kliente. Küsimuste korral palume ühendust võtta aadressil info@ekre.ee

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama