Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Läänemaa osakond korraldas pühapäeva pärastlõunal Haapsalus meeleavalduse, et protesteerida valitsuse immigratsioonipoliitika ja MTÜ Pagula vastu.

Valitsuse immigratsioonipoliitika ja pagulaste vastuvõtmist korraldava MTÜ Pagula tegevuse vastu suunatud meeleavaldus algas kell 13 Haapsalu kesklinna parklas. Miitingulisi kogunes hinnaguliselt 200 inimese ümber, kas kandsid plakated massimigratsiooni, islamiseerimise ja Rõivase stagneerunud ning rahva usalduse kaotanud valitsuse vastu. Sõna võtsid erakonna esimees Mart Helme, Monika Helme, riigikogulane Henn Põlluaas, erakonna Saaremaa ringkonna esinaine Maria Kaljuste ning Läänemaa ringkonna esimees Hardi Rehkalt. Sõna võttis ka MTÜ Põliseestlased üks asutajaid, Vabaerakonda kuuluv Georg Kirsberg.

Monika Helme sõnul tingis meeleavalduse korraldamise MTÜ Pagula, kes enda tegevusega edendab immigrantide sissetoomist Haapsallu, kuigi kohalik omavalitsus on selle vastu. “Selja taga smugeldamine ja sahkerdamine pole kohalikele inimestele meelt mööda,” ütles Monika Helme.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama