Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Järva-ja Viljandimaa piirkond osales 11-12 novembril Järvamaa ettevõtlusnädala raames korraldatutud messil. Kesk-Eestis populaarset messi külastas eelmisel aastal 5000 inimest, lisaks ettevõtlushuve omajatele võis siis kohata ka tavalisi ostuhuvilisi ning jõuluvana kingikoti täitjaid. Seega koht rahvaga suhtlemiseks ning erakonna tegevuse tutvustamiseks oli kõigiti kohane, saati oli olemas hea kogemus juba 2015. aastast.

Tegevust ja suhtlemist jagus kõigile, sest tuttavaid oli Järvamaa inimestel üle-ühe küsimas ja kostmas. Seekord kumas vestlustest läbi usalduslik ja sõbralik toon-päriti ebaõiglaselt, arvamusartikli avaldamise eest, vallandatud Priit Dievese käekäigu järele ning imestati, et kool ja omavalitus võlgnevad siiamaani noorele õpetajale mitme kuu palga ja noor õpetaja, peab oma õigusi kohtus kaitsma, taludes venitamise ning vintsutamist. Priit, kui noor ja hakkaja mees leidis sügisest tööd suuremas ja mainekamas gümnaasiumis, kuid teatud mõru maitse Järvamaa asjaajamistest püsib kõigi juhtumist teadjate hinges, sest sõnavabadus on ettevõtlusvabaduse kõrval üks kõige olulisimaid põhiseaduslikke õigusi ja -vabadusi.

Osalemine messil oli EKRE-laste jaoks väga heaks tagaside saamise kohaks maakondade elanikega ning nagu nüüd kombeks öelda-sotsiaalse sidususe proov ehk asjakohane ettevalmistus kohalike valimiste jaoks. Ühtviisi vajalik ja asjalik nii vanematele kui ka noorematele. Kindlasti on sarnastel üritustel hea võimalus rääkida inimestega ja suhelda rahvaga, sest EKRE on eeskätt rahvaerakond.

FOTOL: EKRE Järva- ja Viljandi ringkonna juhatus

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama