Fraktsiooni liige

Jaak Madison

Rohkem infot

Riigikogu liige
Erakonna aseesimees
Ida-Tallinna ringkonna aseesimees

Sündinud: 22. aprillil 1991 Albu vallas Järvamaal

Põhihariduse omandas Jaak Albu Põhikoolis ja siirdus sealt Noarootsi Gümnaasiumi. 10. klassi järel õppis ta vahetusõpilasena Soomes Hanko rahvaülikoolis põhjalikumalt rootsi ja soome keelt, Põhjamaade ajalugu ning filmindust. Pärast vahetusaasta lõppu jätkas ta õpinguid Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumis, mille kõrvalt käis terve kooliaja erinevatel laevadel müügitööd tegemas ning paralleelselt ka Tallinna Teeninduskoolis kelneriõppes. Gümnaasium lõpetatud, alustas Jaak 2011. aastal kõrghariduse omandamist Tallinna Majanduskoolis turunduse erialal. Aastatel 2014-2015 õppis Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal ning 2016. aastast Tallinna Tehnikaülikoolis väikeettevõtluse erialal.

Alates jaanuarist 2012 kuni august 2014 töötas Jaak kruiisilaeval Baltic Queen informatsioonis ning selle kõrvalt ka jõudumööda jätkas müügitööga.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga liitus ta mais 2013 ja kandideeris kohalikel valimistel Albu vallavolikokku, kuhu osutus ka valituks. 25. jaanuaril 2014 Järva- ja Viljandimaa organisatsioonide ühendamisel tekkinud ringkonna esimeheks valiti ta konsensuslikult ning hetkel on Jaagu põhiline aeg läinud ringkonna ülesehitamisele ja tugevdamisele.
Kevadel 2014 toimunud Euroopa Parlamendi valimistel oli ta läbi aegade noorim kandidaat Eestist ning saavutas häältesaagilt erakonna neljanda tulemuse.

Vabaajategevustest on harrastusteks eelkõige lugemine ja sport (suusatamine, jooks, jõusaal).

Jaak valdab inglise, rootsi ja soome keelt.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama