Samal päeval kui avaldati Kantar EMORi erakondade reitingud ja EKRE esmakordselt üle 20 protsendi tõusis, selgus, et kuumal juulikuul kerkis Uute Uudiste püsilugejate hulk rekordilise 86 000 inimese peale.

Portaali puhul tähendab püsilugeja inimest, kes korduvalt teatud ajavahemiku järel portaali külastab ja sealseid lugusid loeb. Selline lugejate hulk ületab tunduvalt suurimate päeva- ja nädalalehtede lugejate arvu ning astub kandadele ka kahele suurele meeletu eelarve ja toimetusega hiidportaalile. Tegelikult on neid, kes kasvõi kordki kuus UU lehele kiikavad veelgi enam, ligi 440 000. Tuletan seejuures meelde, et UU portaal valmib minimaalse koosseisu (paar inimest) ja eelarvega.

Portaal koondab enda ümber neid lugejaid, kes pole rahul väärtuspõhist maailma lammutava globalistliku ja vasakliberaalse ideoloogiaga ning istuva valitsuse tölplik- hukatusliku tegevusega riigi juhtimisel. Peavoolus levitatav jutt, et tegu olevat mingi “paremäärmuslastest friikide” kanaliga ei päde ega kannata mingisugustki kriitikat. Meie portaali loevad kõik need, kes peavad Eesti riiki, vabadust ja väärtuste kestlikkust oluliseks ja seda olenemata soost, vanusest või varanduslikust seisust. Seega on tegu igati rahvaliku portaaliga.

Ka väide nagu oleks meie lugeja poe taga õlut lürpiv asotsiaal on infantiilne. Esiteks sellised inimesed ei huvitu mingitest uudisteportaalidest ja ammutavad oma teadmisi kuskilt mujalt. Meie lugeja on haritud inimene, kusjuures naislugejaid on isegi rohkem kui mehi. Vanuseliselt on aga populaarseim lugejarühm 25-54 ning lugejate huvid varieeruvad uudistest ja poliitikast, kuni reisimise, spordi, elustiili, autode, söögi, joogi, iluteeninduse ning koguni moeni.

Meie portaali kasuks räägib seegi, et sinna ei topi oma nina erinevad toimetustega konkureerivad suhtekorraldusfirmad ning kõik artiklid on lugejale kättesaadavad tasuta, ilma piiranguteta. Neid on mugav teistega jagada ja kommenteerida. Ebatsensuurset väljendusviisi piirab see, et kommenteerija peab ennast identifitseerima läbi Facebooki ja meil ei ole anonüümseid kommentaare nagu paljudel peavooluportaalidel. Meie portaal pole ennasttäis ega ülbe kanal, kes seab ennast rahvast justkui kõrgemale, vaid selle koostamisel saab kaasa lüüa igaüks, kellele rahvuskonservatiivne maailmavaade südamelähedane. Kasutame hea meelega rahva seast tulnud kaasautorite artikleid ja vihjeid, ükskõik millistel põletavatel päevateemadel.

Kuna EKRE toetus astub kandadele Keskerakonnale ja kaugele ei jää ju enam Reformierakondki, hakati välja mõtlema absurdseid asju, alates kuumusest kuni selleni, et EKRE ei vastuta millegi eest või korjab endale Edgar Savisaare hääli. Aga absurdseid väiteid esitavad poliitikud ja “analüütikud” võivad juba julgesti ette arvestada, EKRE peab võtma ja võtabki võimu enda kätte varem või hiljem, sest terve mõistuse, tõe ja rahva vastu ei saa, pinguta või pongesta valesid suust välja palju tahes. EKRE vastutab Eesti edasise käekäigu eest ja ei karda seda vastutust võtta. Meie olemegi tegelikult rahva viimane lootus.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama