“Kallid sõbrad, aatekaaslased! Tänan Teid võimaluse eest siin seista! Tahaksin täna rääkida Teile meie erakonna oma meediast. Kõik teavad liigagi hästi, et meie tegevuse algusest peale on meid saatnud vaenulikkus peavoolumeedia poolt.

See väljendub kolmel peamisel moel: otsesed rünnakud meie vastu ja vassimine, meie tegevuse mahavaikimine ja otsene blokaad. Mõnikord on seda põhjendatud sellega, nagu poleks meil tuntud inimesi, kellele sõna anda.

Pääsedes 2015. aastal Riigikogusse ja kohe sattudes turmtule alla, võtsime me vastu ainuõige otsuse — oma meedia tugevdamise. Meil oli juba ajaleht, Konservatiivide Vaba Sõna. Meil õnnestus lahendada ajalehe levitamise probleem — kui alguses jagasime seda ise, siis edaspidi saime seda lugejateni viia suure tiraažiga lehtede (Õhtuleht ja Maaleht) vahel. Praegu on meie ajalehe tiraaž 60 000-65 000, sellest osa jagame ise, enamus ilmub juba mainitud lehtede vahel.

Puudu oli aga operatiivkanal. Selleks, et võimalikult väikeste kuludega efektiivselt oma valijateni jõuda, lõime me oma arvamus- ja uudisteportaali Uued Uudised, mis on muutunud operatiivseks polüfunktsionaalseks multimeediakanaliks. Jagame infot ka Uuet Uudiste sotsiaalmeedias. Oma meediamaastiku loomine on meil ka õnnestunud!

Meie meediaportaal Uued Uudised saab juba kolmeaastaseks ja tänan siinkohal kõiki, kes on mingil moel kaasa aidanud portaali arengule nii tehnoloogiliselt kui ka sisuliselt. Uutel Uudistel on 60-65 000 püsilugejat kuus, mis on võrreldav suurte päevalehtede tiraažiga. 115 000 inimest loeb korra kuus vähemalt ühte artiklit ja 200-250 000 inimest puutub vähemalt korra kuus Uute Uudistega kokku. Kasutan siinkohal juhust ja kutsun teid osalema tasuta Uute Uudiste konverentsil, millega me tähistame oma 3. sünnipäeva. See toimub 24. mail kell 17 rahvusraamatukogu suures saalis ja kõik on sinna oodatud.

Facebookis on Uutel Uudistel 15 300 fänni. Meil on arendamisel ka uus projekt, mille kaudu tahame käia mööda maakondi ja arendame välja infovõimekuse kohtadel. Lisaks ootame teilt teemasid ja infokilde uudiste, pressiteadete ja artiklite jaoks, sest meie ei tea sageli seda, mida teate kohapeal just teie. Meie info jõuab ühiskonnani läbi EKRE kodulehe, meie ajalehe ja uudisteportaali, läbi Facebooki ja läbi teie arvamuslugude. Lööme kõik koos meie meediatöös kaasa!

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama