Teisipäeval 20. juunil toimub rahvuskonservatiivse kirjaniku ja EKRE juhatuse liikme Urmas Espenbergi uue essekogumiku esitlus Solaris Apollos. Kirjanikuga vestleb Riigikogu saadik Jaak Madison. 

Raamat sisaldab rahvuskonservatiivseid esseid ja artikleid aastatest 2011-2017. Kuidas eestlasena ja eurooplasena keerukas olukorras ellu jääda? Tähtsamateks teemadeks on eestlased ja venelased, euroopa multikultistamine ja islamiseerumise valusad tagajärjed, radikaalse feminismi ja homoideloogia pealetung ning rahvusriikluse kaitsmise võimalused, jne.

Kirjanik Kivisildnik ütleb raamatu tagakaanel, et kaasajal ei ole midagi rõvedamat ja loomalikumat kui ajaleheartiklid. Seda enam rõõmustab harv juhus, kui kusagilt saab lugeda midagi, mis ei aja öökima. Espenbergi esseistika mõjub meie meedia taustal nagu sõõm värsket õhku terviseraja kasimatus välipeldikus. See raamat sobib sulle, kui mugavauspagulaste ülistamine paneb su haarama põhiseaduse, teiba ja terve mõistuse järele, kui feministid tekitavad sinus tülgastust ning üksi lillaroosa limuka nägemine ajab ihukarvad püsti.  See raamat on reetmise, lolluse ja mandumise vastu ning kõige inimliku ja väärika poolt, ellujäämise poolt ka mõistagi. Ma loodan et ellujäämine huvitab teid mingil määral, kirjutab Kivisldnik.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama