Toeta meid oma liikmeks astumisega ja löö kaasa meie tegemistes!


Kui sind huvitab Eesti rahva ja riigi tulevik ning tahad, et meie häälel oleks suurem jõud, siis tule ühine kõige eestimeelsema erakonnaga. Ühendame koos jõud!

Andmeid sisestades avaldad soovi astuda Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmeks ning kinnitad, et sinu poolt esitatud isikuandmed on õiged. Oma andmeid esitades annad Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale õiguse kasutada neid Sulle informatsiooni edastamiseks. Edaspidise informatsiooni saamisel on sul õigus ja võimalus selle saamisest loobuda. Leia aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.


Miks astuda liikmeks?


Kui ka Sina pead oluliseks rahvuslikke ja konservatiivseid väärtusi nagu kodumaa ja eestlus, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond vajab Sind, et koos olla tugevad. EKRE liikmeks olemine on auasi ning meie erakonda kuulumisega annad ühiskondliku panuse Eesti arengusse.


EKRE liikmed


Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda kuulub juba täna üle 8500 liikme. Oleme suuruselt neljas erakond Eestis, ent samal ajal ainus rahvaerakoneb kolmel alusväärtusel: • Eestluse elujõud, mis rajaneb keele, kultuuri, hariduse, perekonna, traditsioonide ja rahvusliku majanduse toetamisel.</li style=”list-style-image: url(‘https://ekre.ee/wp-content/uploads/2018/09/ekre-bullet.jpg’)!important;”>

 • Võrdsete võimalustega osalusühiskond, kus avatud, aus ja demokraatlik riigivalitsemine tagab igale kodanikule eneseteostuse ja poliitilise kaasatuse võimaluse.

 • Sotsiaalselt ja regionaalselt tasakaalustatud areng ja heaolu, mille tagab õiglane ja tugev riik, rakendades hoolivat ja teadmispõhist poliitikat ning arendades elukeskkonda loodust säästvalt.


MIS EDASI?


Teie liikmeavaldus liigub nüüd automaatselt Teie poolt märgitud erakonna ringkonna juhatusele, kelle ülesandeks on uute liikmete vastu võtmine. Ringkondade juhatused käivad reeglina koos korra kuus või veidi harvemini, seega varuge palun kannatust, kuni ringkonnast teiega ühendust võetakse. Kui mingil põhjusel ei võeta teiega paari kuu jooksul ühendust, kontakteeruge kindlasti erakonna peakontoriga, et selgitada oma liikmeavalduse seisu.Isikuandmed


  Kinnitage oma andmed


   


  Toode lisatud ostukorvi
  Sulge Edasi vormistama