Toeta meid oma liikmeks astumisega ja löö kaasa meie tegemistes!


Kui Sind huvitab Eesti rahva ja riigi tulevik ning tahad, et meie häälel oleks suurem jõud, siis tule ühine kõige eestimeelsema erakonnaga. Ühendame koos jõud!

Andmeid sisestades avaldad soovi astuda Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmeks ning kinnitad, et Sinu poolt esitatud isikuandmed on õiged. Oma andmeid esitades annad Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale õiguse kasutada neid Sulle informatsiooni edastamiseks. Edaspidise informatsiooni saamisel on Sul õigus ja võimalus selle saamisest loobuda. Leia aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.


Miks astuda liikmeks?


Kui pead oluliseks rahvuslikke ja konservatiivseid väärtusi nagu kodumaa ja eestlus, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond vajab Sind, et koos olla tugevad. EKRE liikmeks olemine on auasi ning meie erakonda kuulumisega annad ühiskondliku panuse Eesti arengusse.


EKRE liikmed


Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda kuulub juba ligi 10 000 liiget. Oleme suuruselt kolmas erakond Eestis, ent samal ajal ainus rahvaerakond, mille tegevus põhineb kolmel alusväärtusel:  • Eestluse elujõud, mis rajaneb keele, kultuuri, hariduse, perekonna, traditsioonide ja rahvusliku majanduse toetamisel.

  • Võrdsete võimalustega osalusühiskond, kus avatud, aus ja demokraatlik riigivalitsemine tagab igale kodanikule eneseteostuse ja poliitilise kaasatuse võimaluse.

  • Sotsiaalselt ja regionaalselt tasakaalustatud areng ja heaolu, mille tagab õiglane ja tugev riik, rakendades hoolivat ja teadmispõhist poliitikat ning arendades elukeskkonda loodust säästvalt.


MIS EDASI?


Palun täida paremal pool olev liitumisavalduse blankett ja anna sellele digiallkiri kas ID kaardi või mobiil-ID abil.

Saada täidetud liitumisavalduse vorm erakonna meiliaadressile liitumine@ekre.ee. Ringkondade juhatused käivad reeglina koos korra kuus või veidi harvemini, seega varu kannatust, kuni ringkonnast Sinuga ühendust võetakse. Kui mingil põhjusel ei võeta Sinuga paari kuu jooksul ühendust, kontakteeru kindlasti erakonna peakontoriga, et selgitada oma liikmeavalduse seisu.Erakonna liikmeks astumise avaldus


1. Laadi allolev PDF vorm alla, kirjuta sinna oma andmed ning salvestage.

Vormi saab täita üldlevinud Adobe Acrobat Reader programmiga.


Liitumisavalduse elektrooniline vorm (pdf) →


2. Lisa salvestud PDF dokumendile digitaalne allkiri. NB! Enne digiallkirjastamist ava PDF fail ja veendu, et Sinu andmed on salvestunud.


3. Saada täidetud vorm aadressile liitumine@ekre.ee →


Liitumisavaldus paberil

Kui Sul digiallkirjastamise võimalust ei ole, siis saad liitumisavalduse alla laadida, välja trükkida ja paberil täita. Paberil täidetud avaldus saada erakonna kontorisse või kohaliku ringkonna juhatusele.


Liitumisavalduse vorm (pdf) välja trükkimiseks →


Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama